تیتر امروز

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

پرداخت یارانه جدید معیشتی در عوض آزادسازی ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومان، در دولت رئیسی که از آن به عنوان جراحی اقتصادی یاد می‌شود، واکنش کارشناسان اقتصادی را هم در پی داشته است، به گونه‌ای که اکثرا معتقدند...
هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

امکان ثبت، تایید و انتقال چک از طریق ارسال پیامک فراهم شد

فرآیند‌های مربوط به چک برای افرادی که دسترسی به گوشی هوشمند ندارند، از طریق ارسال پیامک امکان پذیر شد.

کد خبر: ۱۲۸۰۰۷
۱۴:۲۲ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۱

امکان ثبت تایید و انتقال چک از طریق ارسال پیامک فراهم شد

دیدارنیوز ـ به نقل روابط عمومی بانک توسعه تعاون؛ مشتریانی که برای ثبت، تایید و انتقال چک جدید به گوشی هوشمند دسترسی ندارند، از این پس می‌توانند این فرآیند‌ها را از طریق ارسال پیامک انجام دهند.

طی یکسال اخیر موضوع چک‌های جدید در سطح گسترده‌ای اطلاع رسانی شده و ارائه کنندگان و دریافت کنندگان چک‌های جدید ملزم به رعایت مراحل ثبت، تایید و انتقال چک‌ها در سامانه‌های بانک مربوطه گردیده اند. با توجه به این که برخی مشتریان دسترسی به گوشی هوشمند ندارند، امکان ثبت، تایید و انتقال از طریق ارسال پیامک نیز فراهم گردیده است.
بر این اساس مشتریان بانک توسعه تعاون نیز می‌توانند با درج پیام به شرح ذیل و ارسال آن از طریق پیامک به شماره ۴۰۴۰۷۰۱۷۰۱ نسبت به ثبت چک صادره در سیستم اقدام نمایند.

*۳*شناسه /کد ملی صادر کننده*شناسه صیادی*تاریخ سررسید (۸ رقم: چهار رقم سال، دو رقم ماه، دو رقم روز) * مبلغ به ریال (کمتر از ۱۵۰۰۰۰۰۰۰) * شناسه/کد ملی گیرنده چک#

افق نیوز نوشت: چنانچه دریافت کننده چک دسترسی به گوشی هوشمند ندارد نیز می‌تواند همزمان با دریافت برگه چک نیز اقلام اطلاعاتی چک ثبت شده به نفع خود را مورد بررسی قرار دهد و در صورت تایید اقلام ثبت شده در سامانه صیاد با اطلاعات مندرج در متن برگه چک، مراتب تایید دریافت چک را از طریق پیامک اعلام کنند.

۵*شناسه/کد ملی صادر کننده* شناسه صیادی#

سایر فرآیند‌های چک جدید نیز از طریق پیامک قابل انجام می‌باشد که به صورت کامل در راهنمای انجام فرآیند‌های مرتبط با چک از طریق پیامک ذکر شده است که از طریق لینک زیر، این راهنما قابل مطالعه است.

برچسب ها: قانون چک
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی