تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.

درویش: ارگان‌های نظارتی پیگیر عملکرد مدیران قبلی باشند/ یحیی اسامی مدنظرش را بدهد

رضا درویش، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه ارگان‌های نظارتی باید پیگیر عملکرد مدیران سابق این باشگاه باشند، گفت هواداران این تیم نگران وضعیت نقل و انتقلاتی نباشند.

کد خبر: ۱۲۸۰۰۲
۱۴:۰۶ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۱

درویش: ارگان‌های نظارتی پیگیر عملکرد مدیران پرسپولیس باشند/ گل‌محمدی اسامی مدنظرش را بدهد

دیدارنیوز: مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در خصوص آخرین شرایط این باشگاه توضیحاتی را ارائه کرد.

رضا درویش، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه در اظهارنظری عنوان کرده مدیران قبلی این باشگاه باید در دادگاه جوابگوی کار‌های خود باشند اظهار داشت: از من پرسیدند که بابت بدهی‌های مدیران قبلی از آن‌ها شکایت نمی‌کنی من هم در جواب گفتم این مسایل به من ارتباطی ندارد و خود ارگان‌های نظارتی پیگیری می‌کنند.

وی در خصوص اینکه این بدهی سنگین را چگونه پرداخت خواهد کرد عنوان کرد: چاره‌ای نداریم و خلاصه باید چاره‌ای برای آن انجام دهیم رقم بسیار سنگین است و اگر بخواهیم مجوز حرفه‌گری بگیریم اولین مبحثش این است که انضباط مالی داشته باشیم. ما برای مجوز حرفه‌ای سه ماه فرصت داریم و الان هم یک گارگروهی را گذاشته‌ایم که مسایل را پیگیری کند.

درویش در خصوص بازگشت حامد لک و تمرینات پرسپولیس گفت: با موافقت سرمربی تیم لک به تمرینات بازگشت و امیدوارم بتواند در ادامه بازی‌های لیگ به تیم کمک کند.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص جدایی احتمالی سرلک از این تیم بیان داشت: سرلک چرا باید جدا شود؟ به ما اعلام کرده که آمادگی دارد تا قراردادش را با تیم تمدید کند مذاکراتی هم باهم داشته‌ایم.

درویش در خصوص وضعیت تمدیدی‌های پرسپولیس نیز اظهار داشت: آقای گل محمدی اسامی مدنظرشان را به ما بدهد و ما به نوبت با آن‌ها مذاکره و تمدید خواهیم کرد هواداران هم نگرانی از این بابت نداشته باشند.

وی در خصوص آخرین شرایط شکایت رادوشویچ از پرسپولیس نیز خاطرنشان کرد: چند بار بایکدیگر مذاکره کرده، اما به جوابی نرسیده‌ایم و به ایشان از پرسپولیس به این شکل شکایت می‌کند دیگر راهی برای مذاکره نگذاشته است او اگر می‌خواست مذاکره کند شکایت نمی‌کرد و با دو وکیل ایرانی هم صحبت‌هایی را انجام داده‌ایم تا در این پرونده به ما کمک کند دنبال هر راهی هستیم تا از حق پرسپولیس را در این پرونده دفاع کنیم.

وی درباره اینکه چرا با بازیکنی یک سال قرارداد دارد، اما دوباره با وی سه ساله تمدید می‌شود گفت: این را باید از کسانی که چنین قراردادی را می‌بندند بپرسید.

درویش درباره اینکه آیا همچنان به قهرمانی لیگ تلاش خواهند کرد یا خیر گفت: ما تا روز آخر در کنار بازیکنان‌مان و کادر فنی و با حمایت هواداران برای رسیدن به عنوان قهرمانی تلاش می‌کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس درباره آینکه آیا برای حکم انضباطی گل محمدی اعتراض خواهند کرد یا خیر گفت: فردای همان روز به رای اعتراض کردیم و با توجه به استدلالی که داشیتم مطمئن هستیم که رای و جریمه کمتر خواهد شد.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی