تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.
وقتی پای میلیاردها تومان پول وسط بود

مدیر استقلالی با کلاشینکف تهدید به مرگ شد!

طبق ادعای یکی از مسئولان باشگاه استقلال یکی از افرادی که مدعی بود میلیارد‌ها تومان به باشگاه کمک کرده بعد از مدتی با مدیر وقت باشگاه دچار اختلاف شد و حتی او را تهدید کرد که با کلاشینکف به سراغش می‌رود!

کد خبر: ۱۲۷۹۹۰
۱۳:۲۰ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۱

مدیر استقلالی با کلاشینکف تهدید به مرگ شد!

دیدارنیوز: یکی از مدیران سابق استقلال توسط افرادی که مدعی بودند با تمام طلبکاران این باشگاه تسویه کرده اند، با کلاشینکوف تهدید به مرگ شده بود!

چند سال قبل افرادی که مدعی بودند خیلی پولدارند به بعضی از بازیکنان پول‌هایی دادند و به گفته خودشان با طلبکاران استقلال هم تسویه حساب کردند، اما بعد از مدتی پول‌هایی که داده بودند را طلب کردند. جالب این که طبق ادعای یکی از مسئولان باشگاه استقلال یکی از این افراد که مدعی بود میلیارد‌ها تومان کمک کرده بعد از مدتی با مدیر وقت باشگاه دچار اختلاف شد و حتی او را تهدید کرد که با کلاشینکف به سراغش می‌رود!

این افراد که کمک‌هایی را انجام می‌دادند بعد از مدتی انتظاراتی هم داشتند و در برخی موارد با مدیران باشگاه به مشکل می‌خوردند و خلاصه کار به جا‌های باریک کشیده می‌شد. چند روز قبل هم سمیعی معاون حقوقی استقلال به برخی کمک‌های مالی و انتظاراتی که این افراد داشتند اشاره کرده و موارد مهمی را عنوان کرده بود. به طور طبیعی اگر فرد یا افرادی به باشگاه‌ها کمک می‌کنند این کار باید روی قاعده و با حساب و کتاب باشد و این طور نباشد که بعد از مدتی توقعات آنچنانی داشته باشند.

در این مورد خاص هم یکی از افراد متمول که پول‌هایی داده بود، شاید از روی عصبانیت مدعی شد که با کلاشینکف به سراغ مدیر باشگاه می‌رود و... که البته خوشبختانه نرفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی