تیتر امروز

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!
چند نکته از بازی ایران و سنگال

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!

در روزی که مهدی طارمی به سردار آزمون ترجیح داده شد، سردار به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و گل تساوی تیم ملی برابر سنگال را به ثمر رساند.
وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!
گزارش دیدار از نگاه ضرغامی به صنعت گردشگری در روز جهانی آن

وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!

دیروز روز جهانی گردشگری بود و تنها جمله مهم عزت الله ضرغامی در این روز این بود که در بازی "مار و پله" همیشه بازنده است، بازی‌ای که "ایران هراسی" نقش ثابت روی تاس او است.
پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...

منت ۱۰۰ ميليون تومانی!

مجتبی خورشیدی شایعه دریافت حقوق ۳۵ میلیون تومانی را تکذیب نکرد، همان‌طور که حمید استیلی دریافت ماهیانه ۱۰۰ میلیون تومان را تکذیب نکرده و در ادامه مدعی شده که پیش‌تر لااقل ۳ سال برای فدراسیون فوتبال به شکل رایگان کار کرده؛ با کمی چاشنی منت.

کد خبر: ۱۲۷۹۴۷
۰۹:۲۰ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۱

منت ۱۰۰ ميليون تومانی!

دیدارنیوز: در همان روز‌های ابتدایی عزل موقت شهاب‌الدین عزیزی‌خادم از ریاست فدراسیون فوتبال، هرگونه نقد نسبت به اعضای هیات‌رییسه و تصمیمات جهت‌دارشان با آماج حملات و تهمت‌ها روبه‌رو می‌شد، اما اکنون که تنها کمی بیشتر از ۲ ماه از ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ گذشته، ماه از پشت ابر‌ها بیرون آمده و نیت واقعی افرادی که در پوستین اصلاح فوتبال علیه رییس معزول به‌پا خاستند، بیش از پیش هویدا می‌شود.

قصد حقیقی برخی افراد از برکناری رییس فدراسیون اینک در رفتار منصوبین‌شان تجلی یافته و به راحتی می‌توان دریافت که اعضای هیات‌رییسه در واقع به چه علتی علیه عزیزی‌خادم به جوش و خروش افتاده‌اند. با انتشار دفاعیه سرپرست پیشین تیم ملی فوتبال نسبت به اعلام برخی اسناد مبنی بر دریافت بیش از یک میلیارد تومان از فدراسیون، مشخص شد که متولیان فعلی فوتبال ملی چندان هم برای اصلاح امور و قطع ید فاسدین برنخاسته‌اند و ارضای مطامع شخصی و فردی بر هرگونه منفعت ملی در این زمینه ارجحیت داشته.

مجتبی خورشیدی شایعه دریافت حقوق ۳۵ میلیون تومانی را تکذیب نکرد، همان‌طور که حمید استیلی دریافت ماهیانه ۱۰۰ میلیون تومان را تکذیب نکرده و در ادامه مدعی شده که پیش‌تر لااقل ۳ سال برای فدراسیون فوتبال به شکل رایگان کار کرده؛ با کمی چاشنی منت. مشخص نیست چرا باید به سرپرست تیمی که پاسپورت چند بازیکنش در اردوی سئول گم می‌شود یا از کنار یک جشن تولد ساده برای کاپیتانش یک بحران جانی پدید می‌آید، ماهیانه یکصد میلیون تومان دستخوش پرداخت شود.

البته که حمید استیلی هرگز چهره کوچکی در فوتبال ایران نیست، اما آیا صرف گل‌زنی به تیم ملی امریکا و چند اتفاق دیگر، علت مناسبی برای دریافت ۱۰۰ میلیون تومان در ماه خواهد بود که ابراهیم قاسم‌پور، منصوب سیدمیرشاد ماجدی در کمیته فنی فدراسیون فوتبال از او دفاع کرده؟

حنای تیم فعلی هیات رییسه فدراسیون فوتبال و اعضای جدید سئول‌نشین برای جامعه فوتبال دیگر رنگی ندارد. پرده‌ها کنار رفته و مشخص هم شده که افراد فعلی نه‌تن‌ها صلاحیت اداره فوتبال در آستانه جام جهانی را ندارند، بلکه دربه‌در به دنبال بافتن یک کلاه از نمدِ تیم ملی برای خودشان هستند. بیچاره همان تیم ملی که به متاعی دندانگیر برای برخی تبدیل شده؛ متاعی که هیچ کس حاضر به گذشتن از مزایای چندصد میلیاردی‌اش نیست.

میعاد نیک - روزنامه اعتماد

منبع: اعتماد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی