تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

حضور شهردار تهران در صحن شورا برای ارائه گزارش درباره موضوعات شهری

به گفته علیرضا نادعلی، سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران، علیرضا زاکانی شهردار تهران برای ارائه گزارش درباره موضوعات مرتبط با مدیریت شهری در صحن شورا حاضر خواهد شد.

کد خبر: ۱۲۷۹۰۵
۱۲:۰۵ - ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۱

حضور شهردار تهران در صحن شورا برای ارائه یک گزارش

دیدارنیوز: سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از حضور شهردار تهران در صحن شورا به منظور ارائه گزارش درباره موضوعات مرتبط با مدیریت شهری خبر داد.

علیرضا نادعلی با اشاره به برگزاری شصتمین جلسه شورای شهر تهران در روز یکشنبه (۴ اردیبهشت ماه) گفت: در این جلسه علیرضا زاکانی در خصوص موضوعات مرتبط با مدیریت شهری گزارش ارایه خواهد کرد.

وی اظهارکرد: در این جلسه انتخاب نمایندگان شورای اسلامی شهر تهران جهت عضویت در هیأت‌های حل اختلاف مالیاتی موضوع بند سوم ماده ۲۴۴ قانون مالیات‌های مستقیم هم مشخص خواهد شد و بررسی ۲۶ پرونده پلاک ثبتی از حیث باغ یا غیر باغ بودن نیز در دستور کار اعضا قرار دارد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی