تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...
مالک شریعتی نیاسر خبر داد

شفافیت آرای نمایندگان از هفته آینده به صورت آزمایشی اجرا می‌شود

مالک شریعتی نیاسر، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که شفافیت آرای نمایندگان از هفته آینده به صورت آزمایشی اجرا می‌شود.

کد خبر: ۱۲۷۸۹۶
۱۱:۰۲ - ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۱

شفافیت آرای نمایندگان از هفته آینده به صورت آزمایشی اجرا می‌شود

دیدارنیوز: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از اجرای آزمایشی و داوطلبانه شفافیت آرای نمایندگان از هفته آینده خبر داد.

مالک شریعتی نیاسر در حساب شخصی خود در توئیتر، نوشت:

با پیگیری نامه ۱۶۲ نفره از رئیس مجلس و مساعدت ایشان، تاکنون حدود ۳۰ نماینده آرای مستند خود را از IT مجلس دریافت کرده‌ایم و این آمار به تدریج در حال افزایش است. به همت محمدحسین حسین زاده بحرینی (نماینده مشهد)، سامانه «پارلمان مجازی» برای انتشار عمومی آرا آماده شده است.

گرچه از اول مجلس برخی همکاران نظیر ‎روح الله نجابت (نماینده شیراز) به طور پیوسته آرای خود را در سایت شخصی منتشر کرده و اخیراً ‎علی خضریان (نماینده تهران) نیز انجام داده است، قرار اکثر جمع ما این است که کاری هماهنگ انجام شود؛ لذا اجرای آزمایشی داوطلبانه شفافیت آرای نمایندگان ان‌شاءالله از هفته آینده آغاز می‌شود.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی