تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

عوامل حمله تروریستی زاهدان دستگیر شدند

مرحمتی، معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان از دستگیری عوامل حمله تروریستی زاهدان خبر داد و گفت که فرمانده تیپ سلمان در صحت و سلامت کامل هستند.

کد خبر: ۱۲۷۸۸۶
۰۹:۳۷ - ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۱

عوامل حمله تروریستی زاهدان دستگیر شدند

دیدارنیوز: معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه عوامل حمله تروریستی زاهدان دستگیر شدند، گفت: فرمانده تیپ سلمان در صحت و سلامت کامل هستند.

مرحمتی، معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان، با تشریح جزئیات حادثه تروریستی در زاهدان و تیراندازی اشرار مسلح به خودروی فرمانده تیپ سلمان اظهار داشت: در این حمله تروریستی محمود آبسالان فرزند سردار آبسالان جانشین سپاه سلمان استان بر اثر تیراندازی افراد ناشناس به شهادت رسید.

وی با بیان اینکه به جز این شهید بزرگوار، هیچ کس در این حادثه زخمی نشده است و فرمانده تیپ سلمان در صحت و سلامت کامل هستند، افزود: اکنون در حال بررسی جزئیات این حمله مسلحانه هستیم.

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه عوامل این حادثه تروریستی دستگیر شدند، تصریح کرد: عوامل این درگیری دستگیر شده اند که اقدامات اطلاعاتی و تحقیقاتی در حال انجام است. در عملیات نیرو‌های جان برکف سپاه چند نفر شرور و عاملان این حادثه تیراندازی که سرنشین یک دستگاه خودرو سواری بودند دستگیر شده اند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی