تیتر امروز

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت
دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت

مهدی رحمتی، دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه، در استودیو دیدار حاضر شد و به پرسش‌های ما پاسخ گفت. چکیده متنی و ویدئو کامل این گفتگو را بخوانید، ببینید و بشنوید.
لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.

زدن ماسک در فیلادلفیا دوباره اجباری شد

فیلادلفیا اولین شهر بزرگ ایالات متحده است که با افزایش موارد ابتلا به کووید-۱۹ در روز‌های اخیر، بار دیگر مقررات استفاده از ماسک در محیط‌های بسته را بازمی‌گرداند.

کد خبر: ۱۲۷۰۹۱
۱۳:۲۶ - ۲۳ فروردين ۱۴۰۱

زدن ماسک در فیلادلفیا دوباره اجباری شد

دیدارنیوز ـ مقامات محلی شهر فیلادلفیا روز گذشته (دوشنبه) اعلام کردند: با افزایش سریع موارد ابتلا به کووید-۱۹ از روز ۱۸ آوریل، استفاده از ماسک در محیط‌های بسته بار دیگر الزامی می‌شود.

فیلادلفیا، اولین کلانشهر ایالات متحده است که پس از کاهش محدودیت‌های کرونایی در تعداد زیادی از شهر‌ها و ایالت‌ها در ماه ژانویه و به دنبال کاهش موارد ابتلا، الزام به استفاده از ماسک را مجدد بازمی‌گرداند.

به گزارش شبکه خبری سی ان ان، بر اساس محدودیت جدید، شهروندان فیلادلفیا ملزم به استفاده از ماسک در همه مکان‌های عمومی سرپوشیده از جمله مدارس، محیط‌های کسب و کار، رستوران‌ها و ساختمان‌های دولتی هستند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی