تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

زدن ماسک در فیلادلفیا دوباره اجباری شد

فیلادلفیا اولین شهر بزرگ ایالات متحده است که با افزایش موارد ابتلا به کووید-۱۹ در روز‌های اخیر، بار دیگر مقررات استفاده از ماسک در محیط‌های بسته را بازمی‌گرداند.

کد خبر: ۱۲۷۰۹۱
۱۳:۲۶ - ۲۳ فروردين ۱۴۰۱

زدن ماسک در فیلادلفیا دوباره اجباری شد

دیدارنیوز ـ مقامات محلی شهر فیلادلفیا روز گذشته (دوشنبه) اعلام کردند: با افزایش سریع موارد ابتلا به کووید-۱۹ از روز ۱۸ آوریل، استفاده از ماسک در محیط‌های بسته بار دیگر الزامی می‌شود.

فیلادلفیا، اولین کلانشهر ایالات متحده است که پس از کاهش محدودیت‌های کرونایی در تعداد زیادی از شهر‌ها و ایالت‌ها در ماه ژانویه و به دنبال کاهش موارد ابتلا، الزام به استفاده از ماسک را مجدد بازمی‌گرداند.

به گزارش شبکه خبری سی ان ان، بر اساس محدودیت جدید، شهروندان فیلادلفیا ملزم به استفاده از ماسک در همه مکان‌های عمومی سرپوشیده از جمله مدارس، محیط‌های کسب و کار، رستوران‌ها و ساختمان‌های دولتی هستند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی