تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
هفته هفتم؛ محرومیت مردم!
بازی‌های لیگ باز هم بدون تماشاگر مرد و زن

هفته هفتم؛ محرومیت مردم!

رقابت‌های هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران در شرایطی آغاز می شود که طبق اعلام سازمان لیگ، همه دیدارها بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.
شانگهای، قطب‌نمای شکسته
ترکیه، از فراز گالاتا (۴)

شانگهای، قطب‌نمای شکسته

ستون جدید دیدار در حوزه بین‌الملل به نام «ترکیه، از فراز گالاتا» است که تمثیلی است از برج قدیمی گالاتا در استانبول که قرن‌ها دیدبان این کشور بوده و این ستون نیز به نوعی رسانه‌های ترکیه را رصد...
در راستای اجرای آراء ماده ۱۰۰

پمپ بنزین قدیمی بزرگراه آیت الله سعیدی تخریب شد

در راستای ایمن‌سازی نقاط بی‌دفاع شهری و اجرای آراء ماده ۱۰۰، شهرداری منطقه ۹ اقدام به تخریب و ایمن‌سازی پمپ بنزین واقع در بزرگراه آیت الله سعیدی کرد.

کد خبر: ۱۲۶۹۵۸
۱۲:۴۵ - ۲۲ فروردين ۱۴۰۱

پمپ بنزین قدیمی بزرگراه آیت الله سعیدی تخریب شد

دیدارنیوز ـ محمدجواد خسروی شهردار منطقه۹ گفت: در راستای ساماندهی فضای بی دفاع شهری، پمپ بنزینی قدیمی در بزرگراه آیت الله سعیدی که سال‌ها به حال خود رها شده بود با تدابیر مجموعه مدیریت شهری تخریب شد.

وی ادامه داد: متاسفانه این ملک تبدیل به مکانی برای تجمع معتادین متجاهر و بروز انواع آسیب‌های اجتماعی شده بود، لذا پیرو درخواست‌ها و مطالبات شهروندان پس از ۱۲ سال، اقدام لازم برای ساماندهی این ملک از طرف شهرداری منطقه۹ صورت گرفت.

شهردار منطقه۹ افزود: یکی از اولویت‌های مدیریت شهری، ایجاد فضایی امن و سالم برای همه شهروندان به خصوص خانواده ها، کودکان و نوجوانان است.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۹ تهران، خسروی تاکید کرد: با هدف سالم‌سازی محیط شهری، پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی، کمک به افراد آسیب دیده و همچنین ایجاد امنیت برای خانواده‌ها، نقاط ناایمن و بی‌دفاع شهری در محله‌های غرب تهران شناسایی شده و در اسرع وقت نسبت به ساماندهی آن‌ها اقدام خواهد شد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: پمپ بنزین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی