تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.
در راستای اجرای آراء ماده ۱۰۰

پمپ بنزین قدیمی بزرگراه آیت الله سعیدی تخریب شد

در راستای ایمن‌سازی نقاط بی‌دفاع شهری و اجرای آراء ماده ۱۰۰، شهرداری منطقه ۹ اقدام به تخریب و ایمن‌سازی پمپ بنزین واقع در بزرگراه آیت الله سعیدی کرد.

کد خبر: ۱۲۶۹۵۸
۱۲:۴۵ - ۲۲ فروردين ۱۴۰۱

پمپ بنزین قدیمی بزرگراه آیت الله سعیدی تخریب شد

دیدارنیوز ـ محمدجواد خسروی شهردار منطقه۹ گفت: در راستای ساماندهی فضای بی دفاع شهری، پمپ بنزینی قدیمی در بزرگراه آیت الله سعیدی که سال‌ها به حال خود رها شده بود با تدابیر مجموعه مدیریت شهری تخریب شد.

وی ادامه داد: متاسفانه این ملک تبدیل به مکانی برای تجمع معتادین متجاهر و بروز انواع آسیب‌های اجتماعی شده بود، لذا پیرو درخواست‌ها و مطالبات شهروندان پس از ۱۲ سال، اقدام لازم برای ساماندهی این ملک از طرف شهرداری منطقه۹ صورت گرفت.

شهردار منطقه۹ افزود: یکی از اولویت‌های مدیریت شهری، ایجاد فضایی امن و سالم برای همه شهروندان به خصوص خانواده ها، کودکان و نوجوانان است.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۹ تهران، خسروی تاکید کرد: با هدف سالم‌سازی محیط شهری، پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی، کمک به افراد آسیب دیده و همچنین ایجاد امنیت برای خانواده‌ها، نقاط ناایمن و بی‌دفاع شهری در محله‌های غرب تهران شناسایی شده و در اسرع وقت نسبت به ساماندهی آن‌ها اقدام خواهد شد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: پمپ بنزین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی