تیتر امروز

بازگشت کووید ۱۹؛ از سقوط تا صعود راهی نیست!
هشدار وزارت بهداشت درباره بالا رفتن آمار مبتلایان کرونا

بازگشت کووید ۱۹؛ از سقوط تا صعود راهی نیست!

به گفته دبیرکل سازمان بهداشت جهانی ایران وضعیت خوبی در مواجهه با کرونا دارد، اما وزارت بهداشت هشدار داده که در چند روز اخیر آمار ابتلا به کووید ۱۹ بالا رفته است.
گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.

مهسا کمالی به دلیل شعار «ضدجنگ» به تیم‌ملی دعوت نشد؟

مهسا کمالی، بازیکن تیم فوتسال مس رفسنجان که مدتی پیش شعار ضدجنگ را روی پیراهن خود به نمایش گذاشت، به تیم ملی فوتسال زنان دعوت نشده است.

کد خبر: ۱۲۶۸۳۳
۱۱:۵۴ - ۲۱ فروردين ۱۴۰۱

مهسا کمالی به دلیل شعار «ضدجنگ» به تیم‌ملی دعوت نشد؟

دیدارنیوز: عضو تیم ملی فوتسال زنان گفت: وقتی کادر فنی مرا به تیم ملی دعوت نکرد از لحاظ روحی بهم ریختم، انتظار نداشتم این اتفاق بیفتد و این موضوع روی من تاثیر بدی گذاشت.

مهسا کمالی، اظهار داشت: به ۲ یا سه اردوی تیم ملی فوتسال زنان دعوت نشدم و کادر فنی دلیل آن را جوانگرایی عنوان کرد. حضور بازیکنان جوان در تیم ملی فوتسال زنان خوب است، اما بهتر بود تا آن‌ها در کنار کادر فنی و با تجربه بازی کنند تا به شرایط ایده آلی برسند.

وی افزود: وقتی کادر فنی من را به تیم ملی دعوت نکرد از لحاظ روحی بهم ریختم. انتظار نداشتم تا این اتفاق بیفتد و این موضوع روی من تاثیر بدی گذاشت چنانکه بازی هایم در لیگ برتر تحت تاثیر این موضوع قرار گرفت.

ملی پوش فوتسال زنان عنوان کرد: باید ببینم کادر فنی تیم ملی فوتسال زنان چه تصمیمی در آینده می‌گیرند و امیدوارم به اردو دعوت شوم، اما اگر نشدم برای آن‌ها آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی درباره مسابقات لیگ برتر گفت: در این فصل برای تیم مس رفسنجان بازی کردم و در گروه دوم بودیم و تیم‌های قوی در این گروه سخت حضور داشتند. دیر شروع کردیم، زیرا ۸۰ درصد ترکیب تیم مس رفسنجان تغییر کرده بود و دیر به هماهنگی رسیدیم.

کمالی اضافه کرد: در دور رفت نیمه نهایی برابر پیکان بازی خوبی ارایه کردیم، اما در بازی برگشت به دلیل قضاوت نادرست داور نه تنها از زمین اخراج شدم بلکه با تساوی و از دست دادن امتیاز نتوانستیم به فینال این رقابت‌ها صعود کنیم. هر چند پیکان ملی پوشان زیادی دارد.

وی یادآور شد: در مرحله گروهی تیم‌های خوبی حضور داشتند و تصور نمی‌کردم تیمی، چون اسفراین یا اصفهان به این خوبی بازی کنند. در کل مرحله پلی آف، لیگ برتر را جذاب‌تر می‌کند، اما شیرین نصیری عنوان کرد که از فصل آینده پلی آف حذف خواهد شد. فعلا کسی اعتراض نکرده است، اما‌ای کاش پلی آف را حذف نکنند، چون جذابیت آن به برگزاری این مرحله است.

بازیکن تیم مس رفسنجان ادامه داد: در این داوری نقش تعیین کننده‌ای در عدم صعود ما به مرحله فینال و دیگر تیم‌ها داشت و حتی در دو دیدار برابر پیکان من اخراج شدم. این کارت‌ها به حق نبود و باید فدراسیون فوتبال برای بهبود بازی‌ها نظارت خود را بر داوری بیشتر کند.

به گزارش دیدارنیوز، مهسا کمالی پس از آغاز تجاوز نظامی روسیه به اوکراین، شعاری روی پیراهن خود به نمایش گذاشت که حاکی از مخالفت او با جنگ بود و به همین دلیل با انتقاد مسئولان باشگاه مس رفسنجان مواجه شد.

مهسا کمالی به دلیل شعار «ضدجنگ» به تیم‌ملی دعوت نشد؟

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی