تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

اعلام آمادگی گمرک برای برگزاری نمایشگاه کتاب تهران

رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران در جلسه هماهنگی برای ورود کتاب‌های خارجی به منظور عرضه در سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: امور گمرکی این دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران را نسبت به دوره‌های گذشته تسهیل خواهیم کرد.

کد خبر: ۱۲۶۵۳۴
۱۴:۲۹ - ۱۷ فروردين ۱۴۰۱

اعلام آمادگی گمرک برای برگزاری نمایشگاه کتاب تهران

دیدارنیوز ـ به نقل از ستاد برگزاری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، جلسه هماهنگی برای ورود کتاب‌های خارجی به منظور عرضه در «سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» با حضور یاسر احمدوند (معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران)، علیرضا مقدسی (معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران)، فرود عسگری (معاون امور گمرکی گمرک جمهوری اسلامی ایران)، اسماعیل جانعلی‌پور (مدیر کمیته ناشران خارجی نمایشگاه) و حسین صفری (مدیر کمیته اجرایی و پشتیبانی نمایشگاه) برگزار شد.

در این جلسه یاسر احمدوند درباره فعالیت‌ها، برنامه‌ها، روند اجرایی و شرایط جدید برگزاری «سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» توضیحاتی ارائه و نیاز‌ها و خواسته‌های گمرکی این دوره از نمایشگاه را مطرح کرد.

تسهیل ورود کتاب‌های خارجی به کشور، امکان راه‌اندازی گمرک موقت در محل برگزاری نمایشگاه (مصلای امام خمینی (ره))، کاهش هزینه‌ها و تعرفه‌های گمرکی، تسهیل حضور ناشران خارجی، کاهش مراحل اداری در گمرک و... از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه درباره آن‌ها بحث و تصمیم‌گیری شد تا بخش خارجی با قدرت بیشتری در «سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» حضور فعالی داشته باشد.

در این جلسه همچنین علیرضا مقدسی (معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران) برای همکاری با «سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» اعلام آمادگی کرد و گفت: نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران یک کار ملی است و گمرک به صورت ویژه در خدمت نمایشگاه و کنار ناشران خواهد بود.

«سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» از بیست‌ویکم تا سی‌ویکم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ به صورت فیزیکی در مصلای امام خمینی (ره) و به صورت مجازی در سامانه ketab.ir برگزار خواهد شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی