تیتر امروز

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!
چند نکته از بازی ایران و سنگال

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!

در روزی که مهدی طارمی به سردار آزمون ترجیح داده شد، سردار به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و گل تساوی تیم ملی برابر سنگال را به ثمر رساند.
وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!
گزارش دیدار از نگاه ضرغامی به صنعت گردشگری در روز جهانی آن

وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!

دیروز روز جهانی گردشگری بود و تنها جمله مهم عزت الله ضرغامی در این روز این بود که در بازی "مار و پله" همیشه بازنده است، بازی‌ای که "ایران هراسی" نقش ثابت روی تاس او است.
پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برابر یک انحراف ایستاد

فروردین: باید از کرامت بانوان محافظت کنیم

محمد مهدی فروردین، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برابر یک انحراف ایستاد، درباره حمله بانوان تماشاگر در ورزشگاه مشهد گفت: وظیفه همه ما، حفاظت از حرمت و کرامت بانوان ایران اسلامی است که باید در تمامی حوزه‌ها به این موضوع توجه شود.

کد خبر: ۱۲۶۵۲۶
۱۳:۵۵ - ۱۷ فروردين ۱۴۰۱

فروردین: باید از کرامت بانوان محافظت کنیم

دیدارنیوز: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت که اتفاقات مسابقه ایران و لبنان باید دور از هیاهو مورد بررسی دقیق و کارشناسی قرار بگیرد.

محمد مهدی فروردین، در نشست کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی که پیرامون بررسی اتفاقات دیدار تیم‌های ملی ایران و لبنان برگزار شد، گفت: بدون تردید اتفاق تلخی در این بازی رخ داد که حاصل سهل‌انگاری بوده و این تلخی، برد تیم ملی و تصمیم شجاعانه هیئت رئیسه فدراسیون را تحت‌الشعاع قرار داد. این موضوع باید بدون توجه به حاشیه‌سازی‌ها و به‌صورت منطقی ارزیابی شود تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

وی کمیسیون فرهنگی مجلس را خانه ورزش خواند و تصریح کرد: هدف ما حمایت و تقویت ورزش و فدراسیون‌ها، از جمله فدراسیون فوتبال است. نباید شیرینی دو اتفاق بزرگ را در این مقطع از بین ببریم. اول صعود قدرتمندانه تیم ملی به جام جهانی که بسیار ارزشمند بود و دوم، تصمیم شجاعانه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال که برابر یک انحراف ایستادند.

نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به عزل موقت شهاب‌الدین عزیزی خادم از ریاست فدراسیون فوتبال تصریح کرد‌: فوتبال رئیسی داشت که برابر هیچ‌کس، از جمله جامعه فوتبال، هیئت رئیسه و حتی وزیر ورزش پاسخگو نبود. هیئت رئیسه در این بخش کار بزرگی کرد که نباید فراموش شود.

فروردین با تأکید مجدد بر لزوم بررسی اتفاقات دیدار ۹ فروردین گفت: اگر اهمال یا سهل‌انگاری در دیدار ایران و لبنان صورت گرفته، باید به آن رسیدگی و حتی عذرخواهی و دلجویی شود. همچنین باید به شکلی برنامه‌ریزی کنیم که شاهد تکرار این‌گونه اتفاقات و ایجاد هزینه برای کشور نباشیم. بدون تردید وظیفه همه ما، حفاظت از حرمت و کرامت بانوان ایران اسلامی است که باید در تمامی حوزه‌ها به این موضوع توجه شود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی