تیتر امروز

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...
زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

کف قیمت سکه از نگاه تحلیل‌گران/ سکه وارد کانال ۱۳ میلیون تومان می‌شود؟

قیمت سکه روز گذشته با افزایش همراه بود. اما در معاملات پشت خطی شب گذشته معامله گران قیمت سکه را برای امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ چگونه پیش بینی کرده اند؟

کد خبر: ۱۲۶۳۷۹
۱۲:۲۹ - ۱۶ فروردين ۱۴۰۱

کف قیمت سکه از نگاه تحلیل‌گران

دیدارنیوز ـ قیمت سکه روز گذشته با افزایش همراه بود. این فلز زرد رنگ روز دوشنبه توانست بیش از ۱۰۰ هزار تومان بالا برود و بر روی ۱۲ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان قرار بگیرد. تحلیلگران بازار سکه معتقدند این سطح برای سکه بازان اهمیت زیادی دارد. در صورتی که فلز گران‌بهای داخلی زیر این سطح تثبیت شود، فروش‌های معامله‌گران به شکل معناداری بالا خواهد رفت.

کف قیمت سکه از نگاه تحلیل گران فنی

به عقیده معامله گران در صورتی که قیمت سکه بالای این محدوده تثبیت شود احتمال رسیدن سکه به سطح ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان هم وجود دارد. با رسیدن سکه به این سطح احتمالا سکه بتواند به کانال ۱۳ میلیون تومان هم سر بزند. کف قیمت سکه نیز از نگاه تحلیل گران فنی در شرایط فعلی در محدوده ۱۲میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قرار دارد.

حباب سکه هم دیروز به محدوده یک درصدی رسید. کاهش حباب سکه هم می‌تواند زمینه ساز ورود معامله گران بلند مدت به بازار شود.

اما در معاملات پشت خطی شب گذشته معامله گران قیمت سکه را برای امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ چگونه پیش بینی کرده اند؟

رشد قیمت سکه در معاملات پشت خطی

قیمت سکه در معاملات پشت خطی شب گذشته با ۱۲ میلیون و ۵۶۵ هزار تومان معامله شد. این قیمت نسبت به معاملات پشت خطی یکشنبه شب ۱۵۵ هزار تومان رشد کرده بود. در معاملات پشت خطی یکشنبه شب قیمت سکه بر روی ۱۲ میلیون تومان قرار داشت.

برچسب ها: قیمت سکه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی