تیتر امروز

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!
چند نکته از بازی ایران و سنگال

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!

در روزی که مهدی طارمی به سردار آزمون ترجیح داده شد، سردار به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و گل تساوی تیم ملی برابر سنگال را به ثمر رساند.
وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!
گزارش دیدار از نگاه ضرغامی به صنعت گردشگری در روز جهانی آن

وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!

دیروز روز جهانی گردشگری بود و تنها جمله مهم عزت الله ضرغامی در این روز این بود که در بازی "مار و پله" همیشه بازنده است، بازی‌ای که "ایران هراسی" نقش ثابت روی تاس او است.
پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...

درخواست روسیه برای تشکیل جلسه شورای امنیت درباره اوکراین

«دیمیتری پولانسکی» معاون اول نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد، مدعی شد که در سایه تحریک آشکار رادیکال‌های اوکراینی در بوچا، روسیه خواستار تشکیل جلسه شورای امنیت می‌شود.

کد خبر: ۱۲۶۱۸۱
۰۸:۰۰ - ۱۵ فروردين ۱۴۰۱

درخواست روسیه برای تشکیل جلسه شورای امنیت درباره اوکراین

دیدارنیوز: روسیه از شورای امنیت خواسته تا امروز (دوشنبه) برای بررسی آنچه "تحریک رادیکال‌های اوکراینی" در شهر بوچا می‌نامند و به دنبال آنکه کی‌یف نیرو‌های روس را به کشتن غیرنظامیان در آنجا متهم کرد، تشکیل جلسه دهد.

به نقل از خبرگزاری رویترز، «دیمیتری پولانسکی» معاون اول نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد در پیام‌رسان تلگرام نوشت: در سایه تحریک آشکار رادیکال‌های اوکراینی در بوچا، روسیه خواستار تشکیل جلسه شورای امنیت می‌شود.

در پی گسترش واکنش‌ها به پیدا کردن اجساد غیرنظامیان در مناطق حومه کی‌یف، چون شهر بوچا، روسیه از شورای امنیت سازمان ملل متحد خواسته جلسه فوری تشکیل دهد تا در حضور اعضاء به این اتهام‌ها رسیدگی شود.

روسیه که از ۵ هفته پیش حمله‌ای علیه اوکراین آغاز کرده، بار‌ها از سوی کی‌یف و متحدان غربی آن متهم به هدف قرار دادن غیرنظامیان و مراکز غیرنظامی شده است. اتهام‌هایی که مسکو آن‌ها را رد کرده و دولت اوکراین را به پروپاگاندای جنگی متهم می‌کند.

از شنبه سوم آوریل که نیرو‌های اوکراینی اعلام کردند کنترل کامل مناطق اطراف پایتخت را دست قرار گرفته‌اند، گزارش‌هایی مبنی بر مشاهده اجسادی که یونیفورم نظامی بر تن نداشته‌اند، در این مناطق، چون شهر بوچا مخابره شده است. گفته می‌شود برخی از این اجساد سوزانده و برخی هم دستان آن‌ها از پشت بسته شده بود.

وزارت دفاع روسیه اتهامات مربوط به قتل غیرنظامیان در شهر بوچا در نزدیکی کی‌یف را رد کرده است. به گفته وزارت دفاع روسیه، هیچ یک از ساکنان محلی در این شهر هدف قرار نگرفتند و نیرو‌های روسیه در ۳۰ مارس از این مناطق عقب‌نشینی کردند. وزارت دفاع روسیه همچنین عکس‌ها و ویدیو‌های منتشر شده از شهر بوچا را "جدیدترین جعلیات رژیم کی‌یف" خوانده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی