تیتر امروز

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟
سهم خواهی از فدراسیون تا سرخابی

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟

شایعه تغییر مدیران استقلال و پرسپولیس بلافاصله بعد از تغییر مدیر استادیوم آزادی خبر از تغییرات گسترده مدیریتی در فوتبال می‌دهد.
پیشنهاد شیخ سلمان به فدراسیون برای دریافت مطالبات از AFC چه بود؟

پاسخ رئیس فیفا به ماجدی درباره محرومیت تیم‌ملی از جام جهانی

در حاشیه مراسم کنگره فیفا در کشور قطر، میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال با اینفانتینو رئیس فیفا دیدار و گفت‌وگویی کوتاه داشت. ماجدی در این دیدار با تبریک رئیس فدراسیون جهانی فوتبال برای حضورش در رأس مدیریت این فدراسیون مواجه شد و سؤالی در مورد شایعه محرومیت ایران از حضور جام جهانی پرسید که اینفانتینو اعلام کرد این مسائل شایعه است.

کد خبر: ۱۲۶۰۲۷
۱۲:۴۱ - ۱۲ فروردين ۱۴۰۱

پاسخ رئیس فیفا به ماجدی درباره محرومیت تیم ملی از جام جهانی

دیدارنیوز: در حاشیه کنگره فیفا در کشور قطر سرپرست فدراسیون فوتبال با رئیس فدراسیون جهانی و رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار و گفتگو کرد.

کنگره فیفا یک روز مانده به مراسم قرعه‌کشی مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ روز گذشته با حضور چهره‌های مختلف فوتبال جهان و جانی اینفانتینو در دوحه قطر برگزار شد.

در این مراسم نمایندگان کشورمان از جمله میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال، حمیرا اسدی رئیس دپارتمان بین الملل فدراسیون، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی، حمید استیلی مدیر تیم ملی، علی دایی و مهدی مهدوی کیا و ... حضور داشتند.

پاسخ رئیس فیفا به یک شایعه در مورد ایران
در حاشیه این مراسم میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال با اینفانتینو دیدار و گفت‌وگویی کوتاه داشت. سرپرست فدراسیون فوتبال در این دیدار با تبریک رئیس فدراسیون جهانی فوتبال برای حضورش در رأس مدیریت این فدراسیون مواجه شد و سؤالی در مورد شایعه محرومیت ایران از حضور جام جهانی پرسید که اینفانتینو اعلام کرد این مسائل شایعه است.

پاسخ رئیس فیفا به ماجدی درباره محرومیت تیم ملی از جام جهانی

قرار است میرشاد ماجدی و رئیس فیفا امشب در صورت مهیا شدن شرایط جلسه‌ای هر چند کوتاه داشته باشند.

بررسی نحوه صعود و جایگاه ایران در AFC
در این مراسم درباره نحوه صعود تیم ملی به جام جهانی و جایگاه فوتبال ایران در آسیا نیز صحبت شد. مجری مراسم توضیحاتی پیرامون شرایط و چگونگی حضور ایران در دوحه برای حاضران تشریح کرد و البته اشاره شد که تیم ملی کشورمان یکی از تیم‌های قدرتمند در آسیا محسوب می‌شود.

پیشنهاد شیخ سلمان به فدراسیون برای دریافت مطالبات از AFC
یکی دیگر از اتفاقاتی که در حاشیه کنگره رخ داد، جلسه سرپرست فدراسیون فوتبال با شیخ سلمان رئیس AFC بود. در این نشست شیخ سلمان ضمن تعریف و تمجید از قدرت فوتبال کشورمان گفت: فوتبال ایران یکی از قطب‌های اصلی آسیا محسوب می‌شود و در همه حوزه‌ها حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. نایب رئیس من یک ایرانی است و البته در حوزه‌های دیگر از جمله در بخش رسانه از نمایندگان ایران در AFC استفاده می‌کنیم.

پاسخ رئیس فیفا به ماجدی درباره محرومیت تیم ملی از جام جهانی

موضوع دیگر در نشست شیخ سلمان و سرپرست فدراسیون فوتبال مطالبات ایران در AFC بود. شیخ سلمان در حاشیه این جلسه اعلام کرد که «تن‌ها راه انتقال بخشی از پول‌های فدراسیون این است که صداوسیمای ایران برای پخش مسابقات با کنفدراسیون فوتبال آسیا قرارداد ببندد و به جای پرداخت پول به AFC آن را به فدراسیون فوتبال منتقل کند تا به این شکل ایران هم به مطالبات خود برسد».

ایران سال‌هاست که به دلیل تحریم‌ها نتوانسته پول خود را از کنفدراسیون فوتبال آسیا و البته فیفا بگیرد.

ترافیک دوحه سوژه افراد حاضر در کنگره
رئیس فدراسیون جهانی فوتبال در حاشیه کنگره فیفا اعلام کرد هنگام برگزاری مسابقات جام جهانی حدود دو میلیون نفر برای تماشای این بازی‌ها وارد دوحه می‌شوند. سؤال شرکت کنندگان در این مراسم این بود که چگونه قرار است ترافیک در دوحه کنترل شود، آنهم در شرایطی که هنوز خبری از توریست در این کشور برای تماشای جام جهانی نیست روز گذشته ترافیک سنگینی در دوحه حکمفرما بود.

قرعه کشی مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ امشب (جمعه) از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران در دوحه آغاز می‌شود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی