تیتر امروز

اردوغان، شمشیر را از رو بست!
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۵)، انتخابات ریاست جمهوری ترکیه دو ماه زودتر برگزار می‌شود

اردوغان، شمشیر را از رو بست!

سخنرانی پر از خشم و هیاهو رجب طیب اردوغان از تند شدن تب انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه خبر می‌دهد، مخالفان او هم به همین تندی وارد میدان شده‌اند، مخالفانی که اردوغان آنها را «میز شش نفره»، کودتاچی،...
سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد
چون پرده استقلال برافتاد...

سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد

حدود ۴ ماه از روی کار آمدن علی فتح‌الله زاده می‌گذرد، ولی هنوز بیشتر وقت او صرف مناظره‌های بی‌پایان و غیرمستقیم با سردار آجورلو مدیر عامل قبلی باشگاه می‌شود.
موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
نتیجه بررسی اتفاقات دیدار ایران و لبنان به‌زودی اعلام می‌شود

وزیر کشور: نیروی انتظامی در ورزشگاه مشهد وظیفه خود را انجام داده است

احمد وحیدی، وزیر کشور پس از اتفاقات تلخ دیدار ایران و لبنان در ورزشگاه مشهد اعلام کرد که نتیجه بررسی اتفاقات دیدار ایران و لبنان به‌زودی اعلام می‌شود. او همچنین درباره اتفاقات بیرون از ورزشگاه و عدم ورود تماشاگران زن گفت: نیروی انتظامی وظیفه خود را بر اساس قوانین انجام داده است.

کد خبر: ۱۲۵۹۲۱
۰۸:۴۷ - ۱۱ فروردين ۱۴۰۱

وزیر کشور: نیروی انتظامی در ورزشگاه مشهد وظیفه خود را انجام داده است

دیدارنیوز: وزیر کشور گفت: نتیجه بررسی همه جوانب حواشی ایجاد شده در مسابقه فوتبال ایران و لبنان در شهر مقدس مشهد در دو روز آینده اعلام می‌شود.

احمد وحیدی شامگاه چهارشنبه و در حاشیه حضور خود به همراه هیئت دولت در شهر مشهد اظهار داشت: نتیجه بررسی جوانب حواشی ایجاد شده در مسابقه فوتبال ایران و لبنان در شهر مقدس مشهد در دو روز آینده اعلام می‌شود. آنچه مشخص است در گزارش نیروی انتظامی اشاره شده که برخی تخلفاتی داشته‌اند، باید دلایل و انگیزه این افراد به دست آید تا اعلام نظر کنیم.

وی افزود: مجوز این دیدار بر اساس رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی صادر شد بنابراین با وجود اینکه ظرفیت ورزشگاه ۲۴ هزار نفر بود، اما قرار بود ۱۰ هزار نفر وارد استادیوم شوند در حالی که طبق آمار ۲۳ هزار نفر وارد استادیوم شدند.

وزیر کشور گفت: نیروی انتظامی وظیفه حفظ امنیت در حوزه بیرونی ورزشگاه را دارد و زمانی که تعدادی بیش از پیش‌بینی برای این بازی در ورزشگاه حضور پیدا کردند، وارد عمل شده و نیروی انتظامی وظیفه خود را بر اساس قوانین انجام داده است، طبق گزارش‌ها عده‌ای خارج از ضوابط و به صورت جعلی اقدام به فروش بلیت کرده‌اند.

وحیدی خاطرنشان کرد: در این گزارش تنها یک مورد استفاده از گاز فلفل اعلام شده، اما اینکه چه کسی این کار را انجام داده، در دست بررسی است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی