تیتر امروز

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!

قیمت طلا، دلار، سکه و ارز در روز ۸ فروردین

قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک‌ میلیون و ۲۴۱ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان در بازار آزاد امروز (دوشنبه)، ثبت شد.

کد خبر: ۱۲۵۷۲۲
۱۲:۵۲ - ۰۸ فروردين ۱۴۰۱

قیمت طلا، دلار، سکه و ارز در روز ۸ فروردین

دیدارنیوز: امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۲۴۱ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲میلیون و ۴۵۰ هزار تومان است.

هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک‌میلیون و ۲۴۱ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

‎در بازار سبزه‌میدان هم‌اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون , ۵۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان تعیین شده و به فروش می‌رسد.

‎ قیمت طلای ۲۴ عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۲۴۱ هزار تومان و هر مثقال طلا، ۵ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

‎علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار ۲۵ هزار و ۳۲۴ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۵ هزار و ۷۲ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۲۸ هزار و ۵۴۲ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۸ هزار و ۲۵۸ تومان اعلام شده است.

در بازار آزاد هر دلار آمریکا در برابر ۲۶ هزار و ۳۵۰ تومان معامله می‌شود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی