تیتر امروز

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!
چند نکته از بازی ایران و سنگال

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!

در روزی که مهدی طارمی به سردار آزمون ترجیح داده شد، سردار به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و گل تساوی تیم ملی برابر سنگال را به ثمر رساند.
وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!
گزارش دیدار از نگاه ضرغامی به صنعت گردشگری در روز جهانی آن

وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!

دیروز روز جهانی گردشگری بود و تنها جمله مهم عزت الله ضرغامی در این روز این بود که در بازی "مار و پله" همیشه بازنده است، بازی‌ای که "ایران هراسی" نقش ثابت روی تاس او است.
پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
کیفیت هوای پایتخت «قابل قبول» است

احتمال «گرد و خاک» با وزش باد شدید در تهران

بنا بر پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، صبح امروز دوشنبه (۸ فروردین ۱۴۰۱) وزش باد مؤثر سبب پراکندگی آلاینده‌ها و برقراری وضعیت قابل‌قبول در بیشتر مناطق شد. هرچند با وزش باد نسبتاً شدید در برخی ساعات احتمال گسیل گردوخاک در مناطق مستعد وجود خواهد داشت.

کد خبر: ۱۲۵۷۲۱
۱۲:۴۷ - ۰۸ فروردين ۱۴۰۱

احتمال «گرد و خاک» با وزش باد شدید در تهران

دیدارنیوز: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، وزش باد مؤثر سبب پراکندگی آلاینده‌ها و برقراری کیفیت «قابل‌قبول» هوا در بیشتر مناطق پایتخت شده است و احتمال گسیل گردوخاک در مناطق مستعد با توجه به وزش باد نسبتاً شدید در برخی ساعات درطی روز وجود دارد.

بنا بر پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، صبح امروز دوشنبه (۸ فروردین ۱۴۰۱) وزش باد مؤثر سبب پراکندگی آلاینده‌ها و برقراری وضعیت قابل‌قبول در بیشتر مناطق شد.

همچنین افزایش تندی باد در طول روز پراکندگی آلاینده‌ها را تسهیل خواهد کرد؛ هرچند با وزش باد نسبتاً شدید در برخی ساعات احتمال گسیل گردوخاک در مناطق مستعد وجود خواهد داشت.

با تداوم ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر تا اواخر وقت دوشنبه، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل‌قبول قرار خواهد گرفت و با تداوم این روند تا صبح روز سه‌شنبه (۹ فروردین ۱۴۰۱) برقراری وضعیت قابل‌قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

ازسوی دیگر افزایش تندی باد در طول روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده‌ها را فراهم خواهد کرد و این شرایط جوی تا اواخر وقت سه‌شنبه ادامه خواهد داشت و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل‌قبول قرار خواهد گرفت.

آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۵۲ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت «قابل قبول» قرار داشت. آلاینده شاخص هم‌اکنون نیز «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۱ است و کیفیت هوا در محدوده «قابل قبول» قرار دارد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی