تیتر امروز

اردوغان، شمشیر را از رو بست!
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۵)، انتخابات ریاست جمهوری ترکیه دو ماه زودتر برگزار می‌شود

اردوغان، شمشیر را از رو بست!

سخنرانی پر از خشم و هیاهو رجب طیب اردوغان از تند شدن تب انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه خبر می‌دهد، مخالفان او هم به همین تندی وارد میدان شده‌اند، مخالفانی که اردوغان آنها را «میز شش نفره»، کودتاچی،...
سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد
چون پرده استقلال برافتاد...

سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد

حدود ۴ ماه از روی کار آمدن علی فتح‌الله زاده می‌گذرد، ولی هنوز بیشتر وقت او صرف مناظره‌های بی‌پایان و غیرمستقیم با سردار آجورلو مدیر عامل قبلی باشگاه می‌شود.
موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....

هشدار ریزش کوه؛ گردشگران در حاشیه جاده کرج - چالوس توقف نکنند

معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج با اشاره به ورود سامانه بارشی و احتمال سقوط سنگ و بهمن از گردشگران خواست در حاشیه جاده کرج - چالوس توقف نکنند.

کد خبر: ۱۲۵۴۶۳
۱۴:۴۰ - ۰۴ فروردين ۱۴۰۱

 گردشگران در حاشیه جاده کرج - چالوس توقف نکنند

دیدارنیوز ـ غفور قاسم‌پور تاکید کرد: توقف در حاشیه این جاده با احتمال حوادث مرگبار همراه است.

وی با اشاره به اطلاعیه سازمان هواشناسی مبنی بر وقوع طوفان بهاری از شهروندان و مسافران و گردشگران خواست از حضور در اماکن پرخطر و حادثه خیز خودداری کنند.

قاسم‌پور افزود: امروز پنجشنبه چهارم فروردین و فردا جمعه بنابر پیش‌بینی سازمان هواشناسی احتمال وقوع طوفان در کرج وجود دارد و به این جهت شهروندان و گردشگران باید از حضور در نقاط پرخطر نظیر تابلو‌های تبلیغاتی، مسیر رودخانه کرج، ساختمان‌های نیمه‌کاره و سایر نقاطی که طی سفر احتمال سقوط سنگ وجود دارد اجتناب کنند.

وی با اشاره به استقرار پایگاه‌های امداد و نجات جاده‌ای در مسیر تردد گردشگران و مسافران گفت: آمار تصادفات جاده‌ای تا به کنون در سطح کشور بالا اعلام شده است و از هموطنان عزیز می‌خواهیم با احتیاط تردد کنند.

به دنبال اطلاعیه هواشناسی البرز مبنی بر ورود سامانه تند بارشی و سرد در روز‌های چهارم و پنجم فروردین احتمال وقوع حوادث غیرمترقبه در جاده‌ها، مراکز گردشگری نظیر پارک‌ها، مجاورت درختان، رودخانه‌ها دور از انتظار نیست.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی