تیتر امروز

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و
گزارش دیدار از بی‌تفاوتی دولت به واقعیت آموزش همگانی

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و "رئیسی" که زیاد نمی‌داند!

از ابراهیم رئیسی گرفته تا وزیر آموزش و پرورش در حالی از دستاورد‌های جدید در آغاز سال تحصیلی با تکیه بر کلمه "ما می‌توانیم" خبر دادند که طبق آمار بیش از ۲۰ درصد دانش آموزان کلاس اولی ثبت نام نکرده‌اند!
نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟
از چشم جهان (۱۱۳)؛ تحلیل رویترز پیرامون عادی سازی روابط اسرائیل-عربستان

نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟

دولت بایدن بر تلاش خود برای تحقق "معامله بزرگ" در خاورمیانه که شامل عادی‌سازی روابط اسرائیل و عربستان نیز می‌شود، افزوده. واشنگتن معتقد است اگر بتواند موانع مهم را کنار بزند، منافعی مهم کسب خواهد...

اعلام برنامه زمانی یک‌طرفه شدن جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال

رئیس پلیس راه البرز از اعمال محدودیت ترافیکی در محور کرج – چالوس در ایام عید خبر داد.

کد خبر: ۱۲۵۱۱۸
۱۳:۲۶ - ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

اعلام برنامه زمانی یک‌طرفه شدن جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال

دیدارنیوز ـ رضا گودرزی با اشاره به افزایش حجم تردد خودرو‌ها در روز‌های پایانی سال از محور کرج- چالوس اظهار کرد: برای سهولت در تردد خودرو‌ها امسال هم شاهد اعمال محدودیت ترافیکی در این محور هستیم.

وی ادامه داد: بر این اساس، تردد انواع وسیله نقلیه از امروز (۲۵ اسفند) الی ۲۹ اسفند ماه از ساعت ۱۶ الی ساعت ۲۴، از میدان امیر کبیر و آزادراه تهران - شمال به سمت مازندران یک طرفه خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: علاوه براین، تردد انواع وسیله از ساعت ۱۲ روز‌های چهارم، پنجم، ۱۲ و ۱۳ و ۱۴ فروردین سال آینده الی ساعت دو بامداد روز بعد از میدان امیرکبیر و آزادراه تهران - شمال (انتهای بزرگراه آزادگان) به سمت مرزن آباد ممنوع می‌شود.

این مسئول گفت: تردد وسیله نقلیه از ساعت ۱۶ روز‌های تعیین شده الی ساعت ۲ بامداد روز بعد هم از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه البرز تاکید کرد: در صورت افزایش حجم تردد در آزادراه تهران - شمال و کندی ترافیک در داخل تونل‌ها با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، از شمال به جنوب و جنوب به شمال به صورت مقطعی از ابتدای آزاد راه در هر دو مسیر مسدود خواهد شد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: جاده چالوس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی