تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.

اعلام برنامه زمانی یک‌طرفه شدن جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال

رئیس پلیس راه البرز از اعمال محدودیت ترافیکی در محور کرج – چالوس در ایام عید خبر داد.

کد خبر: ۱۲۵۱۱۸
۱۳:۲۶ - ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

اعلام برنامه زمانی یک‌طرفه شدن جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال

دیدارنیوز ـ رضا گودرزی با اشاره به افزایش حجم تردد خودرو‌ها در روز‌های پایانی سال از محور کرج- چالوس اظهار کرد: برای سهولت در تردد خودرو‌ها امسال هم شاهد اعمال محدودیت ترافیکی در این محور هستیم.

وی ادامه داد: بر این اساس، تردد انواع وسیله نقلیه از امروز (۲۵ اسفند) الی ۲۹ اسفند ماه از ساعت ۱۶ الی ساعت ۲۴، از میدان امیر کبیر و آزادراه تهران - شمال به سمت مازندران یک طرفه خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: علاوه براین، تردد انواع وسیله از ساعت ۱۲ روز‌های چهارم، پنجم، ۱۲ و ۱۳ و ۱۴ فروردین سال آینده الی ساعت دو بامداد روز بعد از میدان امیرکبیر و آزادراه تهران - شمال (انتهای بزرگراه آزادگان) به سمت مرزن آباد ممنوع می‌شود.

این مسئول گفت: تردد وسیله نقلیه از ساعت ۱۶ روز‌های تعیین شده الی ساعت ۲ بامداد روز بعد هم از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه البرز تاکید کرد: در صورت افزایش حجم تردد در آزادراه تهران - شمال و کندی ترافیک در داخل تونل‌ها با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، از شمال به جنوب و جنوب به شمال به صورت مقطعی از ابتدای آزاد راه در هر دو مسیر مسدود خواهد شد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: جاده چالوس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی