تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
شانگهای، قطب‌نمای شکسته
ترکیه، از فراز گالاتا (۴)

شانگهای، قطب‌نمای شکسته

ستون جدید دیدار در حوزه بین‌الملل به نام «ترکیه، از فراز گالاتا» است که تمثیلی است از برج قدیمی گالاتا در استانبول که قرن‌ها دیدبان این کشور بوده و این ستون نیز به نوعی رسانه‌های ترکیه را رصد...
جام جهانی ۲۰۲۲، آخرین قضاوت فغانی!
جوانگرایی یا ترکش حمایت از مردم

جام جهانی ۲۰۲۲، آخرین قضاوت فغانی!

آیا ترکش‌های حمایت از اعتراض‌های مردمی به داور بین المللی علیرضا فغانی نیز برخورد کرده و نام او به این دلیل از لیست الیت داوران ایران خارج شده است؟

ماجدی: برای سرپرستی فدراسیون فوتبال با کسی لابی نکردم!

میرشاد ماجدی، سرپرست فدراسیون فوتبال می‌گوید که برای رسیدن به این جایگاه، با کسی لابی نکرده است. او گفت: برای موفقیت در این سمت به کمک همه دلسوزان فوتبال نیاز داریم.

کد خبر: ۱۲۴۸۷۶
۱۳:۱۷ - ۲۳ اسفند ۱۴۰۰

ماجدی: برای سرپرستی فدراسیون فوتبال با کسی لابی نکردم!

دیدارنیوز: سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: برای رسیدن به این جایگاه با کسی لابی نکردم و برای موفقیت در این سمت به کمک همه دلسوزان فوتبال نیاز داریم.

میرشاد ماجدی صبح امروز دوشنبه ۲۳ اسفندماه در مجمع عمومی هیات فوتبال استان مرکزی که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان، برخی مسئولان فدراسیون و روسای هیئات فوتبال شهرستان‌های استان مرکزی برگزار شد، گفت: امروز فوتبال ما نیاز به تغییر دارد و اگر تغییر نکنیم در همین جایگاه خواهیم ماند. به عنوان سرپرست فدراسیون از شما می‌خواهم که همراهی کنید و برای تغییر تلاش کنید.

وی با بیان اینکه در این مسیر باید نگاه ویژه‌ای به جوانان داشته باشیم، افزود: استان مرکزی سرزمین نوابغ و بزرگان است و امروز خوشحال هستیم که این استان تمام معیار‌های فوتبالی شدن را دارد.

او ادامه داد: سرپرستی فدراسیون فوتبال توفیقی بود که خداوند به بنده به عنوان یک فوتبالی اعطا کرد و برای رسیدن به این جایگاه با کسی لابی نکردم و برای موفقیت در این سمت به کمک همه دلسوزان فوتبال نیاز داریم.

ماجدی گفت: در ۴ ماه اخیر بیش از ۳۰ هزار استعداد فوتبالی را در سراسر کشور شناسایی کرده ایم و جالب است بدانیم که هدفگذاری فدراسیون اسپانیا، رسیدن به ۲۵ هزار استعداد در برنامه سال ۲۰۲۴ است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی هم در این مراسم گفت: در ۵ سال اخیر ۳۰ هزار مترمربع با اعتباری بالغ بر ۱۰۵ میلیارد ریال به سرانه زیرساخت‌های فوتبالی استان اضافه شده است.

عابد حقدادی افزود: با حضور تیم‌های آلومینیوم اراک و خوشه طلایی ساوه در لیگ‌های برتر و لیگ دسته اول، ترمیم زیرساخت استادیوم‌های اراک و ساوه ضروری بود که برای این مهم حدود ۷۰ میلیارد ریال هزینه انجام شد و همچنان ادامه دارد.

محمدرضا غفاری رییس هیات فوتبال استان مرکزی هم در این مراسم گفت: با حضور تیم آلومینیوم اراک در لیگ برتر، تعداد مدارس فوتبال استان در دوسال اخیر دو برابر شده است.

وی ادامه داد: هیات فوتبال استان مرکزی امروز یکی از هیات‌های خوب و برخوردار فوتبال کشور است و در تمامی رده‌های سنی در سطح استان مسابقات فوتبال برگزار می‌شود.

در این مجمع، انتخابات اعضای هیات رئیسه هیات فوتبال استان مرکزی برگزار و محسن حاتمی با ۲۳ رای به عنوان نایب رئیس آقایان، سعیده دربندی با ۲۵ رای به عنوان نایب رئیس بانوان، سیدمرتضی میرحسینی با ۲۳ رای به عنوان نماینده هیات‌های فوتبال شهرستان‌ها و ابوطالب اسماعیلی با ۲۳ رای به عنوان نماینده باشگاه‌های هیات رئیسه هیات فوتبال استان مرکزی انتخاب شدند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی