تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.

درویش: سه دانگ دیگر باشگاه پرسپولیس را به نام می‌کنیم

رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت که از طریق مجاری حقوقی کار‌ها را انجام داده‌اند تا سه دانگ دیگر هم به این باشگاه بازگردد.

کد خبر: ۱۲۳۹۴۳
۱۳:۴۰ - ۱۴ اسفند ۱۴۰۰

درویش: سه دانگ دیگر باشگاه پرسپولیس را به نام می‌کنیم

دیدارنیوز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: کار خصوصی سازی سرخابی‌ها میسر نبود مگر با اصرار شخص قربان زاده و سایر مسولان خصوصی سازی و فرابورس.

رضا درویش در نشست خبری آغاز واگذاری سهام پرسپولیس و استقلال به مردم اظهار داشت: ابتدا بابت تاخیرم عذرخواهی کرده و حلول ماه شعبان را تبریک می‌گویم. چندین بار گفتم شاید یک رویای حدود ۳۰ ساله به حقیقت می‌پیوندد. اولین بار در مورد این بحث در سال ۶۸ مطالبی مطرح شد و تا چند ماه قبل بار‌ها گفتند چند روز دیگر و چند ماه دیگر، اما همه این موارد کلیشه‌ای بود، اما این رویا و کار بزرگ و ملی فردا به حقیقت می‌پیوندد. این کار میسر نبود مگر به اصرار شخص قربان زاده و سایر مسئولان خصوصی سازی و فرابورس. تلاش شبانه روزی آن‌ها برای من غیرقابل تصور بود.

وی ادامه داد: شاید برخی موارد به قربان زاده مربوط نمی‌شد، اما با تمام وجود تلاش و همکاری کرد. در چند وقت اخیر بار‌ها از من شنیده اید که صبح تا شب درگیر باز کردن پنجره بودیم، اما با این کار چنین دغدغه‌ای از تیم‌ها رخت برمی‌بندد. این تیم‌ها به دلیل مشکلات موجود از مهم‌ترین جایگاهی که می‌توانستند قدرت‌نمایی کنند محروم شدند و این موضوع حذف از آسیا سبب سرخوردگی ۵۰-۴۰ میلیون هوادار می‌شود. جدا از بحث ورزشی هواداران شادابی خود را از دست می‌دهند و اگر بخواهیم از لحاظ اجتماعی و روان شناسی حساب کنیم، چند ده میلیارد اسیب زده شد. رفع مشکلات می‌تواند سبب شادابی اجتماع شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: امیدوارم با برنامه ریزی که از این به بعد صورت می‌گیرد دو تیم به جایگاه خود بازگردند و شاهد طراوت و شادابی در جامعه باشیم.

درویش در مورد مذاکره با صدا و سیما برای جلب درآمد‌های بیشتر توضیح داد: جلسات مختلفی با صدا و سیما و محل‌های دیگر انجام دادیم تا درآمد بیشتری به ما اختصاص بدهد، اما صدا و سیما گفت فلان مقدار را برای پخش مسابقات به وزارت ورزش می‌دهند و این وزارتخانه بین رشته‌های مختلف تقسیم می‌کند و این درآمد درخور استقلال و پرسپولیس نیست. با این کار از این جیب به آن جیب می‌شود، زیرا صدا و سیما دولتی است و باشگاه‌ها هم دولتی هستند، اما با واگذاری سهام، بخش خصوصی وارد چالش با صدا و سیما خواهد شد و این حق مسلم را با یک برنامه ریزی خاص دریافت خواهیم کرد. طبق نظرات مثبت سازمان صدا و سیما باب خوبی باز خواهد شد تا از این محل درآمد بیشتری به باشگاه‌ها برسد.

وی درخصوص بحث مالکیت ساختمان پرسپولیس عنوان کرد: سه دانگ از این ساختمان برای پرسپولیس و سه دانگ دیگر برای فدراسیون فوتبال بود. در این چند سال قرار شد سازمان لیگ از محل درآمدی که باید به پرسپولیس می‌داد، پولی که فدراسیون برای ساختمان داد را کسر کرد، اما این موضوع در اسناد عملیاتی نشده و همچنان سه دانگ ساختمان در اختیار فدراسیون فوتبال است. از طریق مجاری حقوقی کار‌ها را انجام دادیم تا این سه دانگ هم به باشگاه بازگردد.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی