تیتر امروز

برزیل ۱ - سوئیس صفر؛ جشن صعود با شلیک کاسمیرو
بیست و دوحه (۱۳)، زنده از روز نهم جام جهانی

برزیل ۱ - سوئیس صفر؛ جشن صعود با شلیک کاسمیرو

در هشتمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام می‌گیرد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر می‌روند.
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

کشف ۷۵ میلیاردی ارز، طلا و کالای قاچاق توسط پلیس فرودگاه

فرمانده پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری انتظامی کشور از کشف انواع ارز به ارزش ۷۵ میلیارد ریال در فرودگاه‌های اصفهان، تبریز و شیراز خبر داد.

کد خبر: ۱۲۳۳۱۰
۱۵:۳۵ - ۰۷ اسفند ۱۴۰۰

کشف ۷۵ میلیاردی ارز طلا و کالای قاچاق توسط پلیس فرودگاه

دیدارنیوز ـ سرهنگ محسن عقیلی در خصوص جزئیات این کشف اظهار کرد: با تشدید اقدامات و اجرای طرح‌های مقابله‌ای با قاچاق ارز و کالا به خارج از کشور از مرز‌های هوایی همکارانم موفق شدند طی هفته گذشته چهار قاچاقچی ارز را در فرودگاه‌های بین المللی اصفهان، تبریز و شیراز شناسایی و انواع ارز شامل دلار و یورو از آنان کشف و ضبط کنند.

وی با بیان اینکه ارزش ارز‌های کشف شده ۴۰ میلیارد ریال برآورد شده است، ادامه داد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری انتظامی کشور افزود: همچنین با تیزبینی همکارانم در پلیس فرودگاه‌های حضرت امام (ره) و مشهد، هنگام پایش مسافران ۳۵ میلیارد ریال طلا و کالای قاچاق کشف شد.

بر اساس اعلام سایت پلیس، عقیلی در پایان بر جدیت پلیس فرودگاه در مبارزه با انواع قاچاق برای حمایت از اقتصاد کشور تاکید کرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی