تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

کشف ۷۵ میلیاردی ارز، طلا و کالای قاچاق توسط پلیس فرودگاه

فرمانده پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری انتظامی کشور از کشف انواع ارز به ارزش ۷۵ میلیارد ریال در فرودگاه‌های اصفهان، تبریز و شیراز خبر داد.

کد خبر: ۱۲۳۳۱۰
۱۵:۳۵ - ۰۷ اسفند ۱۴۰۰

کشف ۷۵ میلیاردی ارز طلا و کالای قاچاق توسط پلیس فرودگاه

دیدارنیوز ـ سرهنگ محسن عقیلی در خصوص جزئیات این کشف اظهار کرد: با تشدید اقدامات و اجرای طرح‌های مقابله‌ای با قاچاق ارز و کالا به خارج از کشور از مرز‌های هوایی همکارانم موفق شدند طی هفته گذشته چهار قاچاقچی ارز را در فرودگاه‌های بین المللی اصفهان، تبریز و شیراز شناسایی و انواع ارز شامل دلار و یورو از آنان کشف و ضبط کنند.

وی با بیان اینکه ارزش ارز‌های کشف شده ۴۰ میلیارد ریال برآورد شده است، ادامه داد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری انتظامی کشور افزود: همچنین با تیزبینی همکارانم در پلیس فرودگاه‌های حضرت امام (ره) و مشهد، هنگام پایش مسافران ۳۵ میلیارد ریال طلا و کالای قاچاق کشف شد.

بر اساس اعلام سایت پلیس، عقیلی در پایان بر جدیت پلیس فرودگاه در مبارزه با انواع قاچاق برای حمایت از اقتصاد کشور تاکید کرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی