تیتر امروز

وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...
کاهش فوتی‌ها مقطعی است، کرونا تابستان دوباره خیز می‌گیرد
کارشناس حوزه سلامت در گفتگو با دیدار اعلام کرد:

کاهش فوتی‌ها مقطعی است، کرونا تابستان دوباره خیز می‌گیرد

آمار مبتلایان کرونایی سه‌رقمی و فوتی‌ها تک‌رقمی شده است، اما آیا این شرایط پایدار می‌ماند؛ آیا روز‌های تلخ فوتی ۷۰۰ نفری برنمی‌گردد و رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان پابرجاست؛ این‌ها سوالاتی...
سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟
به بهانه سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم؛

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟

سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم در حالی در چهارم خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود که محمدباقر قالیباف با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان است و از طرفی رقبای سرسختی، چون جبهه پایداری را پیش رو...

محمودوند: اخبار خوبی از وین منعکس نمی‌شود؛ امیرعبداللهیان در راه مجلس

مرتضی محمودوند، عضو کمیسیون امنیت ملی در تذکری اعلام کرد خبرهای خوبی از مذاکرات وین به گوش نمی‌رسد و عبدالرضا مصری، نایب رئیس مجلس در پاسخ گفته است که امیرعبداللهیان وزیر خارجه در این رابطه به مجلس دعوت می‌شود تا توضیحات خود را درباره مذاکرات ارایه کند.

کد خبر: ۱۲۳۲۷۷
۱۳:۳۹ - ۰۷ اسفند ۱۴۰۰

محمودوند: اخبار خوبی از وین منعکس نمی‌شود؛ امیرعبداللهیان در راه مجلس

دیدارنیوز: عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه اخبار خوبی از روند مذاکرات وین منعکس نمی‌شود، گفت: منافع ملت ایران در مذاکرات باید رعایت شده و تیم مذاکره کننده براساس قانون اقدام راهبردی عمل کنند.

مرتضی محمودوند در نشست علنی امروز (شنبه ۷ اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور در تذکری در رابطه با تیم مذاکره کننده کشورمان گفت: اخبار خوبی از مذاکرات وین منعکس نمی‌شود، منافع ملت ایران در مذاکرات باید رعایت شود، در غیر این صورت مجلس انقلابی و نمایندگان این ملت به این موضوع ورود می‌کنند.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس یازدهم ادامه داد: قانون اقدام راهبردی لغو تحریم‌ها باید در جریان مذاکرات هسته‌ای رعایت شود، در غیر این صورت دولت باید پاسخگو باشد. متاسفانه اخبار خوبی از تیم مذاکره کننده نمی‌رسد؛ لذا از نمایندگان درخواست دارم جدا از مباحث بودجه سال ۱۴۰۱، توجه جدی به این موضوع حیاتی و مهم داشته باشند.

عبدالرضا مصری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس فردا از وزیر امور خارجه دعوت کرده تا درخصوص روند مذاکرات وین توضیحاتی ارائه نماید.

منبع: ایلنا
برچسب ها: مذاکرات وین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی