تیتر امروز

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی

پرداخت عیدی بازنشستگان از امروز آغاز می‌شود

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از آغاز پرداخت عیدی بازنشستگان این سازمان از امروز، شنبه (۷ اسفند ماه) خبر داد.

کد خبر: ۱۲۳۲۷۰
۱۳:۲۳ - ۰۷ اسفند ۱۴۰۰

پرداخت عیدی بازنشستگان از امروز آغاز می‌شود

دیدارنیوز ـ سید میرهاشم موسوی روز شنبه در گفت و گویی تلویزیونی افزود: بر اساس دستور شخص مقام عالی ریاست‌جمهوری مبنی بر پرداخت بخشی از بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی در قالب تهیه اوراق و همچنین دریافت منابعی در کنار این منبع (که بابت بدهی از دولت گرفته شد) عیدی بازنشستگان سازمان پرداخت خواهد شد.

وی تصریح کرد: فرآیند پرداخت نیز از امروز، شنبه (هفتم اسفندماه ۱۴۰۰) آغاز شده و تا فردا یکشنبه (۸ اسفند) در حساب بازنشستگان تامین اجتماعی خواهد بود و می‌تواند برداشت شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره مبلغ این عیدی نیز اظهار داشت: یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به ازای هر بازنشسته، ۴۰۰ هزار تومان حق عائله‌مندی و به ازای هر اولاد تحت پوشش ۱۵۰ هزار تومان به میزان این عیدی براساس مصوبه هیات وزیران اضافه خواهد شد.

وی همچنین در پاسخ به پرسشی مبنی بر پرداخت بدهی‌ها با اشاره به روابط با دولت گفت: عنایت دولت، به ویژه شخص رئیس‌جمهور، آیت‌آلله سید ابراهیم رئیسی این فرصت را در اختیار سازمان تامین اجتماعی قرار داد که این منابع برای بازنشستگان هزینه شود.

مطابق با مصوبه هیأت وزیران در دولت قبلی این عیدی برای هر پرونده فعال مستمری اعم از بازنشستگی، ازکارافتادگی کلی و بازماندگان در سال ۹۹ مبلغ یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی