تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

پایان دهمین جلسه بررسی بودجه ۱۴۰۱

دهمین جلسه بررسی بودجه ۱۴۰۱ در مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به پایان رسید. نمایندگان مجلس در ادامه بررسی تبصره ۶ بودجه ۱۴۰۱ مصوب کردند که انتشار آگهی‌های تبلیغاتی در نشریات و مطبوعات مشمول مالیات نشود، عوارض سیگار در سال آینده افزایش چند برابری نداشته باشد و پروژه‌های عام المنفعه و زودبازده گروه‌های جهادی از پرداخت مالیات و عوارض معاف باشند.

کد خبر: ۱۲۳۲۶۳
۱۲:۵۸ - ۰۷ اسفند ۱۴۰۰

پایان دهمین جلسه بررسی بودجه ۱۴۰۱

دیدارنیوز: دهمین جلسه بررسی بودجه ۱۴۰۱ در مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به پایان رسید.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی شیفت صبح جلسه علنی بررسی بودجه ۱۴۰۱ را در ششمین روز بررسی‌ها پشت سرگذاشته و قرار است در دوشیفت دیگر تا ساعت ۲۱ به بررسی این مهم بپردازند.

نمایندگان مجلس در این جلسه نوبت صبح در ادامه بررسی تبصره ۶ بودجه ۱۴۰۱ مصوب کردند که انتشار آگهی‌های تبلیغاتی در نشریات و مطبوعات مشمول مالیات نشود، عوارض سیگار در سال آینده افزایش چند برابری نداشته باشد و پروژه‌های عام المنفعه و زودبازده گروه‌های جهادی از پرداخت مالیات و عوارض معاف باشند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: بودجه 1401
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی