تیتر امروز

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو
به مناسبت سالگرد دوم خرداد ۷۶ و سوم خرداد ۶۱؛ در گفتگو با دیدار:

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو

مشاور مرحوم هاشمی رفسنجانی در گفتگو یا دیدار سرمایه اجتماعی را گم شده مهم این روز‌های کشور دانست.
آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!
گزارش زنده خبرنگار دیدار از آبادان/ ۱۹ کشته و ۳۷ مصدوم تاکنون

آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!

ریزش ساختمان ۱۰ طبقه متروپل آبادان تا عصر چهارشنبه ۱۸ کشته و ۳۷ مجروح در پی داشته است؛ فرماندار آبادان اعلام کرد با ایجاد استحکام در ساختمان مجاور، آواربرداری سرعت خواهد گرفت.
وزارت خارجه تاریخ پرواز تهران- کی اف را اعلام نکرده است

خوشخو: ۱۶۸ ایرانی مقیم اوکراین درخواست بازگشت به کشور را دارند

خوشخو، معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی با تاکید بر اینکه هنوز تاریخی برای انجام این پرواز اعلام نشده است، افزود: طبق آخرین اطلاعات از وزارت امور خارجه ۱۶۸ ایرانی مقیم در اوکراین درخواست بازگشت به کشور را دارند.

کد خبر: ۱۲۳۱۲۴
۱۵:۳۱ - ۰۶ اسفند ۱۴۰۰

خوشخو: ۱۶۸ ایرانی مقیم اوکراین درخواست بازگشت به کشور را دارند

دیدارنیوز: معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی با بیان اینکه پس از سانحه هواپیمایی اوکراین پرواز مستقیم تهران- کی‌اف لغو شد، گفت: ۱۶۸ ایرانی مقیم اوکراین برگشت خواستار برگشت به کشور هستند، اما هنوز تاریخی برای برقراری پرواز اعلام نشده است.

حسن خوشخو، درباره آخرین تصمیمات درباره برقراری پرواز به کی‌اف برای بازگرداندن ایرانی‌های مقیم اوکراین اظهار داشت: تصمیم در این باره بستگی به ارزیابی‌های وزارت امور خارجه و سفرای ایران در اوکراین و روسیه دارد.

وی با بیان اینکه روز گذشته شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران آمادگی خود را برای برقراری پرواز به اوکراین جهت بازگرداندن ایرانی‌های مقیم آن کشور اعلام کرد، ادامه داد: برای برقراری پرواز تهران- کی‌اف منتظر تصمیم و ارزیابی وزارت امور خارجه هستیم.

معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی با تاکید بر اینکه هنوز تاریخی برای انجام این پرواز اعلام نشده است، افزود: طبق آخرین اطلاعات از وزارت امور خارجه ۱۶۸ ایرانی مقیم در اوکراین درخواست بازگشت به کشور را دارند.

خوشخو گفت: از آنجایی که شرایط جنگی در این کشور حاکم است باید فضای امنی برای پرواز به کی‌اف ایجاد شود تا امکان برقراری پرواز بازگشت ایرانی‌ها را داشته باشیم؛ و‌ی در پاسخ به این سوال که چرا از یک هفته قبل از اعلام جنگ و در روز‌هایی که روسیه هشدار جنگ را می‌داد این پرواز برقرار نشد، تاکید کرد: پس از وقوع سانحه هواپیمایی اوکراین بین ایران و اوکراین دیگر پرواز مستقیمی برقرار نبود و از آنجایی که پرواز مستقیم بین تهران- کی‌اف برقرار نبود امکان انجام پرواز بازگشت ایرانی‌ها را نداشتیم.

معاون سازمان هواپیمایی کشوری درباره آخرین وضعیت پرواز‌های ایران و روسیه گفت: پرواز‌های مستقیم ایران به روسیه برقرار است و روز گذشته هم پرواز از تهران به مسکو انجام شد، اما از طرف روسیه به دلیل رعایت پروتکل‌های مقابله با کرونا در آن کشور فعلا برقراری پرواز مستقیم به ایران به حالت تعلیق درامده است.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی