تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...
در جریان کشتی فرنگی جام تختی

عبدولی با دبیر و بنا آشتی کرد

سعید عبدولی که از سال گذشته با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون دچار کدورت شده بود با وساطت حمید بنی‌تمیم با رئیس فدراسیون کشتی آشتی کرد و در ادامه نیز با صدا کردن محمد بنا در جایگاه ویژه به خوش و بش با سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی پرداخت.

کد خبر: ۱۲۳۰۶۸
۱۸:۵۱ - ۰۵ اسفند ۱۴۰۰

عبدولی با دبیر و بنا آشتی کرد

دیدارنیوز: سعید عبدولی در جریان رقابت‌های کشتی فرنگی جام تختی با رئیس فدراسیون کشتی و سرمربی تیم ملی فرنگی آشتی کرد.

مسابقات کشتی فرنگی جام تختی در اهواز در حال برگزاری است. در خلال برگزاری رقابت‌های روز دوم جام تختی، سعید عبدولی قهرمان پیشین کشتی فرنگی جهان و دارنده مدال برنز المپیک در سالن محل برگزاری مسابقات حاضر شد.

او که از سال گذشته با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون دچار کدورت شده بود با وساطت حمید بنی‌تمیم با رئیس فدراسیون کشتی آشتی کرد و در ادامه نیز با صدا کردن محمد بنا در جایگاه ویژه به خوش و بش با سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی پرداخت.

عبدولی پیش از این مصاحبه‌هایی علیه محمد بنا داشت.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی