تیتر امروز

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

پرداخت یارانه جدید معیشتی در عوض آزادسازی ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومان، در دولت رئیسی که از آن به عنوان جراحی اقتصادی یاد می‌شود، واکنش کارشناسان اقتصادی را هم در پی داشته است، به گونه‌ای که اکثرا معتقدند...
هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.
ارائه خدمات سلامت‌محور منطقه ۱۲ به مناسبت هفته ملی سلامت مردان:

مراجعه بیش از ۵۰۰ نفر به میز خدمت سلامت در متروی امام خمینی (ره)

شهردار منطقه ۱۲ از برپایی غرفه‌های سلامت‌محور در ایستگاه متروی امام خمینی (ره) و خانه‌های سلامت محلات ۱۳ گانه این منطقه به مناسبت هفته ملی سلامت مردان خبر داد.

کد خبر: ۱۲۲۹۸۳
۱۵:۱۴ - ۰۴ اسفند ۱۴۰۰

 

مراجعه بیش از ۵۰۰ نفر به میز خدمت سلامت در متروی امام خمینی (ره)

 

دیدارنیوز: امیر یزدی، شهردار منطقه ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به شعار امسال هفته ملی سلامت مردان ایران که «مردان هم به مراقبت نیاز دارند» در نظر گرفته شده، محوریت برنامه‌های سلامت‌محور منطقه ۱۲ بر برجسته‌کردن نیاز‌های مردان در توجه به سلامتی خود و بازنگری در تغییر سبک زندگی قرار گرفت و به همین منظور این منطقه با مشارکت کانون پزشکان و مراکز درمانی سطح منطقه نسبت به برپایی میز خدمت سلامت در محلات ۱۴ گانه خود اقدام کرد.

یزدی با اشاره به برپایی غرفه‌های سلامت‌محور در ایستگاه متروی امام خمینی (ره) نیز توضیح داد: این غرفه‌ها از روز دوم تا پنجم اسفندماه از ساعت ۹ تا ۱۳ در ضلع غربی سالن تقسیم مسافر آماده ارائه خدمات به شهروندان گرامی بودند که طبق آمار به‌دست‌آمده در این خدمات، ‎ویزیت عمومی توسط پزشک ۹۳ نفر، ‎ویزیت پوست و مو توسط پزشک متخصص ۴۸ نفر، ‎مشاوره روانشناسی ۴۶ نفر، ‎مشاوره تغذیه، سنجش قد و وزن ۱۲۰ نفر، ‎مشاوره کووید، ‎سنجش فشارخون، غربالگری قندخون و سنجش اکسیژن خون ۱۹۵ نفر به انجام رسید و در مجموع بیش از ۵۰۰ نفر از این خدمات بهره‌مند شدند.

وی پرداختن به بحث سلامت مردان را با توجه به سیاست‌های نظام در جوان‌سازی جمعیت ضروری دانست و افزود: ارتقای سواد سلامت و پیش‌گرفتن سبک زندگی سالم، نیاز به دریافت آموزش‌ها و مشاوره‌های تخصصی توسط متولیان امر را یادآور می‌شود؛ ازاین‌رو منطقه ۱۲ نیز با استفاده از فرصت این ایام، نسبت به اجرای برنامه‌های آموزشی و ‎توزیع بروشور با موضوعات مرتبط با سلامت مردان اقدام کرد.

شهردار قلب طهران همچنین بیان کرد: خدمات سلامت‌محور هفته ملی سلامت مردان در منطقه ۱۲ در مساجد، بازار‌های تره‌بار و خانه‌های سلامت سرای محلات ۱۳ گانه نیز ارائه و در این مکان‌ها میز خدمت سلامت برای شهروندان برپا شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی