تیتر امروز

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.
ضمن تبریک بابت فرا رسیدن روز ملی ژاپن

رئیسی: امیدوارم روابط ایران و ژاپن گسترش یابد

رئیس جمهور، در پیام‌های جداگانه به «نارو هیتو» امپراطور و «کیشیدا فومیو» نخست وزیر ژاپن ضمن تبریک فرا رسیدن روز ملی این کشور، گفت: امیدوارم روابط تاریخی و دوستانه ایران و ژاپن، با مساعدت و تلاش‌های دو طرف بیش از پیش گسترش یابد.

کد خبر: ۱۲۲۹۸۲
۱۵:۱۲ - ۰۴ اسفند ۱۴۰۰

رئیسی: امیدوارم روابط ایران و ژاپن گسترش یابد

دیدارنیوز: رئیس جمهور در پیام‌های جداگانه به امپراطور و نخست وزیر ژاپن فرا رسیدن روز ملی این کشور را تبریک گفت.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، در پیام‌های جداگانه به «نارو هیتو» امپراطور و «کیشیدا فومیو» نخست وزیر ژاپن ضمن تبریک فرا رسیدن روز ملی این کشور، تصریح کرد: مناسبات دوستانه و تاریخی جمهوری اسلامی ایران و ژاپن بر پایه اعتماد و احترام متقابل بنا نهاده شده است.

رئیس جمهور در پیام خود به نخست وزیر ژاپن ابراز امیدواری کرد که در پرتو سیاست‌های دولت جناب‌عالی، شاهد ادامه همکاری‌ها و افزایش رایزنی مقامات عالی‌رتبه دو کشور و گسترش و تقویت بیش از پیش روابط در تمامی زمینه‌های مورد علاقه طرفین باشیم.

آیت الله رئیسی همچنین خطاب به امپراطور ژاپن خاطرنشان کرد: امیدوارم روابط تاریخی و دوستانه جمهوری اسلامی ایران و ژاپن، با مساعدت و تلاش‌های دو طرف بیش از پیش گسترش یابد.

برچسب ها: رئیسی ژاپن
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی