تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

حمد البوسعیدی: نامه سلطان عمان را به رئیسی تقدیم می‌کنم

بدر بن حمد البوسعیدی وزیر خارجه عمان در نشست مطبوعاتی مشترک با همتای ایرانی خود بعد از انجام گفتگو بین دو وزیر خارجه گفت: مایه افتخار است که در این سفر نامه سلطان عمان را به آقای رئیسی رئیس جمهور ایران تقدیم می‌کنم.

کد خبر: ۱۲۲۹۶۹
۱۴:۰۶ - ۰۴ اسفند ۱۴۰۰

حمد البوسعیدی: نامه سلطان عمان را به رئیسی تقدیم می‌کنم

دیدارنیوز: وزیر خارجه عمان اظهار کرد: در جریان سفر به تهران نامه سلطان عمان را به رئیس جمهور ایران تقدیم می‌کنم.

ظهر امروز بدر بن حمد البوسعیدی وزیر خارجه عمان در نشست مطبوعاتی مشترک با همتای ایرانی خود بعد از انجام گفتگو بین دو وزیر خارجه در یک نشست مطبوعاتی با ابراز خرسندی از سفر به تهران و دیدار با همتای ایرانی خود گفت: مایه افتخار است که در این سفر نامه سلطان عمان را به آقای رئیسی رئیس جمهور ایران تقدیم می‌کنم. این پیام در رابطه با روابط دوجانبه دو کشور است. دو کشور روابط خوب و تاریخی دارند و هر دو تلاش می‌کنند که این روابط رشد پیدا کند.

این دیپلمات عالی رتبه عمانی ادامه داد: امیدواریم که سفر آقای رئیسی در آینده نزدیک به عمان انجام شود تا مرحله جدیدی از روابط و همکاری دو جانبه بین تهران و مسقط را شاهد باشیم.

وی به اهمیت گسترش همکاری‌های تجاری و اقتصادی دو کشور در سطح دولتی و خصوصی اشاره کرد و گفت: چندی پیش جلسه کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور در مسقط برگزار شد و ما در تلاش هستیم که تفاهمات حاصله در این کمیسیون مشترک را اجرایی و عملیاتی کنیم.

وزیر خارجه عمان با تأکید بر اینکه زمینه‌های متنوع همکاری بین دو کشور زیاد است، ادامه داد: روابط سیاسی ایران و عمان مبتنی بر اعتماد و احترام متقابل و منافع مشترک است و هر دو کشور همواره تلاش داریم این روابط را گسترش دهیم و این روابط به نفع کشور و منطقه باشد.

وی همچنین بر اهمیت همکاری‌های کشور‌های منطقه برای تحقق صلح و ثبات و اعتمادسازی در منطقه تأکید کرد.

وزیر خارجه عمان همچنین از اظهارات وزیر خارجه کشورمان در این نشست مطبوعاتی که به تشریح مواضع ایران در مورد مسائل مختلف پرداخته بود، تشکر کرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی