تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

شکایت ذوب‌آهن از پرسپولیس رد شد

کمیته انضباطی رأی خود را درباره شکایت باشگاه ذوب‌آهن اصفهان از پرسپولیس مبنی بر استفاده از دو بازیکن غیرمجاز (وحدت هنانوف و منوچهر صفروف) را اعلام کرد.

کد خبر: ۱۲۲۸۰۴
۱۱:۵۵ - ۰۳ اسفند ۱۴۰۰

شکایت ذوب‌آهن از پرسپولیس رد شد

دیدارنیوز: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به برائت باشگاه پرسپولیس از شکایت گاندو‌ها حکم داد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی رأی خود را درباره شکایت باشگاه ذوب‌آهن اصفهان از پرسپولیس صادر کرد که به شرح زیر است:

رأی کمیته انضباطی درباره شکایت باشگاه ذوب‌آهن اصفهان علیه باشگاه پرسپولیس تهران مبنی بر استفاده از دو بازیکن غیرمجاز (وحدت هنانوف و منوچهر صفروف) در بازی مورخ ۲۷ دی ماه بین دو تیم، از سری مسابقات جام حذفی کشور، با این توضیح که فسخ بازیکنان خارجی مذکور با باشگاه قبلی پس از پایان زمان پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی لیگ ایران بوده و از آنجا که قرارداد این بازیکنان به‌عنوان سهمیه آزاد به ثبت رسیده، مصداق بارز استفاده از بازیکن غیرمجاز می‌باشد؛ مضافاً اینکه پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه پرسپولیس وفق ماده ۲۴ مکرر FIFARSTI به دلیل عدم پرداخت بدهی‌های خارجی این باشگاه بسته بوده است.

با توجه به مجموع اوراق، محتویات پرونده و نظر به استعلام به عمل آمده از سازمان لیگ فوتبال و با عنایت به دفاعیات موجه باشگاه پرسپولیس و نظر به اینکه از سوی باشگاه شاکی مدرک مثبته ادعایی ارائه نشده است، در نتیجه به لحاظ عدم احراز تخلف مستند به ماده ۹۵ مقررات انضباطی مصوب ۱۳۹۷، حکم بر برائت باشگاه و بازیکنان طرف شکایت صادر می‌شود.

رأی صادره به مدت هفت روز در کمیته استیناف قابل تجدیدنظر است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی