تیتر امروز

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

پرداخت یارانه جدید معیشتی در عوض آزادسازی ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومان، در دولت رئیسی که از آن به عنوان جراحی اقتصادی یاد می‌شود، واکنش کارشناسان اقتصادی را هم در پی داشته است، به گونه‌ای که اکثرا معتقدند...
هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

گردشگران به استرالیا بازگشتند

گردشگران خارجی پس از گذشت دو سال از محدودیت‌های سفری ناشی از شیوع ویروس کرونا در استرالیا، وارد این کشور شدند.

کد خبر: ۱۲۲۷۱۵
۱۵:۱۳ - ۰۲ اسفند ۱۴۰۰

گردشگران به استرالیا بازگشتند

دیدارنیوز ـ به نقل از‌ای بی سی، روز دوشنبه گردشگران خارجی توانستند با رعایت مقرراتی وارد استرالیا شوند. این کشور به مدت دو سال یکی از سختگیرانه‌ترین محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا در جهان را به اجرا گذاشته بود.

مقام‌های استرالیا مرز‌های این کشور را در مارس ۲۰۲۰ با هدف کاهش سرعت شیوع ویروس کرونا به روی گردشگران بستند، اما روز دوشنبه آخرین مرحله از لغو محدودیت‌های سفری برای مسافران کاملا واکسینه‌شده اجرا شد.

وزیر گردشگری این کشور از جمله افرادی بود که در فرودگاه سیدنی حاضر بود تا به نخستین مسافران «کانتاس» از مبدا لس‌آنجلس خوش‌آمدگویی کند.

به گفته مقام‌های این کشور، وضعیت واکسیناسیون تمامی مسافران قبل از ورود به کشور مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا مسئله ««نواک جوکوویچ» تنیسور مشهور صربستانی تکرار نشود. ویزای این بازیکن تنیس که قصد داشت در رقابت‌های آزاد استرالیا شرکت کند به دلیل واکسینه نبودن در برابر ویروس کرونا لغو شد.

یکی از مقام‌های گردشگری استرالیا معتقد است شمار گردشگران پس از گذشت دو سال به آمار قبل از شیوع ویروس کرونا خواهد رسید.

منبع: ایسنا
برچسب ها: گردشگری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی