تیتر امروز

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

جریان انقلابی و شخص سید ابراهیم رئیسی دلایل و انگیزه‌های زیادی برای احیای برجام و رفع تحریم‌ها دارند، اما منتقدان بر این پرسش پا می‌فشارند که چرا جناح اصولگرا مانع حصول توافق توسط حسن روحانی...
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!
دوست نداشتم با ابهام و شبهه کارم را شروع کنم

ساعی: مهماندوست دعوت ما را پذیرفت

رئیس فدراسیون تکواندو اعلام کرد، از مهماندوست سرمربی فعلی تیم‌ملی جمهوری آذربایجان دعوت کرده و این مربی نام‌آشنای کشورمان هم دعوت ساعی را پذیرفته است.

کد خبر: ۱۲۲۶۴۶
۱۱:۱۱ - ۰۲ اسفند ۱۴۰۰

ساعی: مهماندوست دعوت ما را پذیرفت

دیدارنیوز: رئیس فدراسیون تکواندو تاکید کرد، دوست نداشته است کارش را در فدراسیون با ابهام و شبهه آغاز کند.

هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو در خصوص طولانی شدن صدور حکم ریاستش، اظهار داشت: یک ابهاماتی وجود داشت، خداراشکر برطرف شد. خوشحالم که روز اول کاری‌ام را بدون هیچ ابهامی شروع کردم. دوست نداشتم با ابهام و شبهه کارم را شروع کنم.

وی در پاسخ به این سوال که در ۵۰ روز گذشته در فدراسیون حضور نداشته است؟ گفت: حدود ۵۰ روز است که از مجمع رای گرفتم و منتظر ماندم تا حکمم صادر شود و بعد به فدراسیون بیایم. در این مدت با فدراسیون ارتباطی نداشتم و قبل از این هم تیمی در لیگ داشتم و باید در مسابقات حضور پیدا می‌کردم و به فدراسیون نیامدم تا شبهه‌ای پیش نیاید.

رئیس فدراسیون تکواندو در خصوص اینکه با حضور او می‌توانیم انتظار تحولات در تکواندو را داشته باشیم، خاطرنشان کرد: در درازمدت تلاش می‌کنیم که این اتفاق بیفتد. در این ۵۰ روز مسابقات مهمی را در پیش داریم، همه می‌دانند که در حدود ۱۲ روز در کیش ۴ رویداد مهم در پیش داریم که میزبان هستیم. مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی قرار است با حضور رئیس فدراسیون جهانی برگزار شود. در کنار آن جام فجر، باشگاه‌های آسیا و مسابقات پاراتکواندو فجر را هم برگزار خواهیم کرد که از مسابقات کسب سهمیه برای پارالمپیک است. این مسابقات برای ما مهم است تا ورزشکاران‌مان تا با کسب امتیاز برای المپیک تلاش کنند. به لحاظ زمانی خیلی عقب هستیم، اما تلاش می‌کنیم تا به نحو خوبی مسابقات را برگزار کنیم.

ساعی در پاسخ به این سوال که حکم او نمی‌توانست زودتر صادر شود؟ تصریح کرد: می‌شد زودتر این اتفاق بیفتد، مثل همیشه در انتخابات فدراسیون‌ها کسانی که می‌بازند اعتراض می‌کنند، اما روال این است که هر فردی هم که در مجمع رای می‌آورد حکمش را می‌دادند و کسی هم که اعتراض داشت از طریق مراجع قضایی شکایت می‌کرد و اگر رای می‌گرفت اجرا می‌کردند. ما به فال نیک می‌گیریم و گله‌ای نداریم، فقط به اعتلای تکواندو کشور فکر می‌کنیم و با تمام قدرت کارمان را شروع کردیم.

وی در واکنش به این موضوع که گفته می‌شد ۴، ۵ نفر اعتراض کرده‌اند، عنوان کرد: فقط یک نفر در دیوان شکایت کرده بود و آن هم بررسی شد و دیوان درخواست آن یک نفر را رد کرد. تعداد زیادی را می‌گفتند که اعتراض داشتند، اما ما اصلا ندیدیم و فقط همان یک نفر در دیوان اعتراض کرد و نهاد ریاست جهموری هم رای مجمع را تایید کرد.

رئیس فدراسیون تکواندو در پاسخ به این سوال که از پیشکسوتان و قهرمانان این رشته کمک خواهد گرفت؟ تصریح کرد: اولین کاری که کردم این بود که با مهماندوست صحبت کردم و از او خواستم که تیمش را در مسابقات ما شرکت دهد. او سال‌ها است که در آذربایجان حضور دارد و هیچ وقت در مسابقات ما شرکت نمی‌کرد، از او خواستیم و او هم دعوت ما را پذیرفت که در قدم اول تیم آذربایجان در مسابقات کیش حضور داشته باشد. قهرمانان دیگر تکواندو هم حتما می‌توانند کمک کنند. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که کل خانواده تکواندو دوباره به خانه خودشان برگردند، این اتحاد و همدلی به ما کمک می‌کند.

ساعی که با برنامه رادیویی «تهران ورزشی» گفتگو می‌کرد، در پاسخ به این سوال که با وزارت ورزش و معاونت قهرمانی مشکلی ندارد؟ گفت: مشکلی ندارم، روز گذشته با پولادگر جلسه داشتم و بعد از آن هم به دفتر وزیر رفتیم و حکم را دریافت کردیم و هیچ مشکلی نیست. یک موضوعاتی بود که حل شد، همه به دنبال این هستیم که تکواندو را به روز‌های خوبش برگردانیم.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که ممکن است ناراحتی‌هایش را در آینده بازگو کند؟ خاطرنشان کرد: خیر، این‌طور نیست که بخواهم موضوعات گذشته را در آینده پیش بکشم. من تمام وقتم را برای موفقیت تکواندو می‌گذارم.

برچسب ها: هادی ساعی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی