تیتر امروز

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو
گفتگو با دکتر فریده شجاعی همسر زنده‌یاد منصور پورحیدری

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو

در روزهای پرماجرایی که وضعیت نیمکت استقلال روشن نبود و هر روز نام یک مربی را برای این تیم می‌آوردند به دیدار سرکار خانم فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری رفتیم. این مصاحبه جذاب تصویری را...
دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!
از سعد آباد تا توپکاپی (۵۶)

دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!

پس از قتل جمال خاشقجی در استانبول، روابط بین ترکیه و عربستان سعودی دچار تشنج شدیدی شد و برای مدتی در بالاترین سطح دیپلماتیک جدال لفظی و اتهام زدن به وجود آمد. با این حال به نظر می‌آید در سیاست...
دیدار آقای گل پرسپولیس با سرپرست فدراسیون فوتبال؛

پیوس: ماجدی فرا رنگی و بی حاشیه است

بازیکن اسبق پرسپولیس با اشاره به تغییر و تحولات به وجود آمده در راس فدراسیون فوتبال گفت: میرشاد ماجدی فرارنگی است و از جمله چهره‌های بی حاشیه فوتبال به شمار می‌رود.

کد خبر: ۱۲۲۵۹۸
۲۰:۰۳ - ۰۱ اسفند ۱۴۰۰

پیوس: ماجدی فرا رنگی و بی حاشیه است

 

دیدارنیوز: فرشاد پیوس که برای تبریک به میرشاد ماجدی سرپرست جدید فدراسیون فوتبال به ساختمان خیابان سئول رفته بود پس از این دیدار تاکید کرد: هیات رئیسه فدراسیون فردی را به عنوان سرپرست معرفی کرد که از معدود چهره‌های فوتبالی کشورمان است که چه در دوران فعالیت به عنوان بازیکن و چه در دوران مسئولیت‌های مختلف خود، کوچک‌ترین حاشیه‌ای نداشته و این خود نشانه‌ای برای رسیدن به ساحل آرامش در روز‌های آینده و مبارزه با فساد است.

وی ادامه داد: میرشاد ماجدی از خانواده فوتبال و از جنس این ورزش است، او فرارنگی است و بدون شک با همین دیدگاه به مسئولیت خود عمل می‌کند. امیدوارم او در مسیری که قرار گرفته موفق باشد. او فردی توانمند است و می‌تواند این مسئولیت را هم با موفقیت پشت سربگذارد.

سید میرشاد ماجدی نیز در این دیدار با قدردانی از حضور فرشاد پیوس در فدراسیون فوتبال، گفت: در مسیر موفقیت به حمایت و همراهی تک تک خانواده بزرگ فوتبال نیازمندیم. تمام تلاش خود را برای سربلندی فوتبال ملی به کار بسته ایم و امیدوارم امانت دار خوبی باشیم.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی