تیتر امروز

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

پرداخت یارانه جدید معیشتی در عوض آزادسازی ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومان، در دولت رئیسی که از آن به عنوان جراحی اقتصادی یاد می‌شود، واکنش کارشناسان اقتصادی را هم در پی داشته است، به گونه‌ای که اکثرا معتقدند...
هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

اعلام جدیدترین آمار دانش‌آموزان واکسینه شده در کشور

وزارت آموزش و پرورش آخرین آمار از واکسیناسیون در نظام آموزشی کشور (برمبنای سامانه سیب وزارت بهداشت) را اعلام کرد که بر اساس آن تا کنون ۸۶ درصد دانش‌آموزان ۱۲ تا ۱۸ ساله دز اول واکسن کرونا و ۷۶ درصد دز دوم واکسن خود را نیز دریافت کرده‌اند.

کد خبر: ۱۲۲۵۳۴
۱۱:۵۹ - ۰۱ اسفند ۱۴۰۰

اعلام جدیدترین آمار دانش‌آموزان واکسینه شده در کشور

دیدارنیوز ـ طبق اطلاعات اعلامی از شبکه شاد - کانال اطلاع رسانی مراقبین سلامت مدارس- جمعیت کل دانش‌آموزان مشمول ۱۲ تا ۱۸ ساله (پایه هفتم تا دوازدهم)، شش میلیون و ۵۰۳ هزار و ۲۵۸ نفر است. تا روز ۲۷ بهمن ماه سال جاری پوشش نوبت اول در کل جمعیت ۸۶ درصد و پوشش کامل واکسیناسیون و دریافت دونوبت واکسن، در کل جمعیت ۷۶ درصد است.

بر این اساس تعداد تزریق دز اول واکسن در جمعیت دانش‌آموزی پنج میلیون و ۵۹۱ هزار و ۱۷۹ مورد و تعداد تزریق دز دوم چهار میلیون و ۹۳۲ هزار و ۸۵ مورد است.

مطابق میزان پوشش واکسیناسیون دانش‌آموزان ۱۲ تا ۱۸ ساله، تا ۲۷ بهمن ماه، استان مازندران با ۸۶ درصد بیشترین پوشش و استان قم با ۴۹ درصد کمترین پوشش دز دوم را دارند.

بر اساس این گزارش، همچنین در جمعیت معلمان مدارس غیردولتی تا کنون ۹۵ درصد دز اول واکسن، ۹۰ درصد دز دوم و ۴۸ درصد دز سوم واکسن خود را دریافت کرده‌اند. در میان معلمان مدارس غیردولتی، ۹۳ درصد دز اول، ۹۰ درصد دز دوم و ۴۹ درصد دز سوم و در میان معلمان حق التدریسی و سرباز معلم نیز ۹۴ درصد دز اول، ۸۸ درصد دز دوم و ۳۸ درصد دز سوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی