تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

غافلگیری شایان ۹ ساله توسط پلیس

پلیس راهور منطقه ۲ کودک ۹ ساله سرطانی را جلو در منزلش غافلگیر کرد. شایان، کودک ۹ ساله مبتلا به سرطان خون آرزوی کرده بود که روزی سوار خودرو پلیس شده و آژیر زده و به رانندگان خاطی هشدار بدهد.

کد خبر: ۱۲۱۷۷۳
۰۸:۴۴ - ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

غافلگیری شایان ۹ ساله توسط پلیس

دیدارنیوز ـ ماجرای غافلگیری «شایان» کودک ۹ ساله مبتلا به سرطان خون مربوط به زمانی می‌شود که او در مسجد محل آرزوی کرده بود که روزی سوار خودرو پلیس شده و آژیر زده و به رانندگان خاطی هشدار بدهد.

این آرزو دهان به دهان چرخیده بود تا به سرهنگ «زینی» از بازنشستگان پلیس راهنمایی و رانندگی رسید و او با هماهنگی راهور منطقه ۲ پیگیر تحقق این آرزوی شایان شدند.

به همین دلیل در یکی از روز‌های سرد زمستان سرگرد «مرتضی مهدی زاده» رئیس آموزش راهور منطقه ۲ تهران بزرگ با یک خودرو پلیس و هدایای مختلف به بلوار دادمان، خیابان ارغوان غربی رفت تا این آرزو را برآورده کند.

غافلگیری شایان ۹ ساله توسط پلیس

«شایان» با مشاهده خودرو در مقابل منزل شان اول شوکه شده و در ادامه با کارت همیار پلیسی که دریافت می‌کند سوار برخودرو می‌شود تا گشتی در منطقه ۲ و معابرش بزند. به ویژه در بلوار دادمان و ارغوان غربی که معمولا ترافیک است و خودرو‌ها دوبل و سوبل توقف می‌کنند.

در این میان شایان با به صدا درآورن آژیر و اعلام اخطار به رانندگان خاطی از بلندگو خودروی پلیس به آرزوی دوم و سوم خود هم می‌رسد. مهدی زاده در این باره گفت: «هدف ما ایجاد انگیزه و امید به زندگی بود و امیدواریم که شایان هر چه زودتر سلامتی خود را به دست آورده و به عنوان همیار بتواند به ما در آموزش و برقراری نظم کمک کند.»

غافلگیری شایان ۹ ساله توسط پلیس

برچسب ها: پلیس راهور
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی