تیتر امروز

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو
گفتگو با دکتر فریده شجاعی همسر زنده‌یاد منصور پورحیدری

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو

در روزهای پرماجرایی که وضعیت نیمکت استقلال روشن نبود و هر روز نام یک مربی را برای این تیم می‌آوردند به دیدار سرکار خانم فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری رفتیم. این مصاحبه جذاب تصویری را...
دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!
از سعد آباد تا توپکاپی (۵۶)

دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!

پس از قتل جمال خاشقجی در استانبول، روابط بین ترکیه و عربستان سعودی دچار تشنج شدیدی شد و برای مدتی در بالاترین سطح دیپلماتیک جدال لفظی و اتهام زدن به وجود آمد. با این حال به نظر می‌آید در سیاست...

عرضه انواع گوشت قرمز با قیمت مناسب در روز‌های پایانی سال

مدیر بازرگانی داخلی کالا‌های کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی از عرضه انواع گوشت قرمز با قیمت‌های مناسب در روز‌های پایانی سال به منظور تنظیم بازار خبر داد.

کد خبر: ۱۲۱۳۶۰
۱۵:۱۲ - ۱۹ بهمن ۱۴۰۰
عرضه انواع گوشت قرمز با قیمت مناسب
دیدارنیوز ـ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، ابراهیم زارع درباره تصمیمات و تدابیر کارگروه تنظیم بازار محصولات کشاورزی برای ثبات بازار در اسفند ماه گفت: بر اساس آخرین تصمیمات کارگروه تنظیم محصولات کشاورزی مقرر شد گوشت قرمز گوسفند منجمد، گوساله منجمد و گوساله گرم در سراسر کشور و گوشت گوسفند گرم در سطح تهران توسط شرکت پشتیبانی امور دام در روز‌های پایانی سال و ایام نوروز توزیع شود.
وی پیش بینی کرد قیمت گوشت قرمز منجمد حدود ۱۵ درصد کمتر از قیمت گوشت گرم در بازار عرضه شود. قیمت گوشت قرمز گرم نیز با قیمت مناسب قابل عرضه خواهد بود.
وی در همین حال اظهار کرد: گوشت مرغ منجمد بر اساس همان قیمت مصوب قبلی توسط شرکت پشتیبانی امور دام در بازار توزیع و قیمت انواع گوشت قرمز نیز در کارگروه تنظیم بازار به زودی نهایی و مصوب می‌شود.
مدیر بازرگانی داخلی کالا‌های کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی با بیان این که کمبودی در تامین گوشت قرمز وجود ندارد، گفت: امسال با مازاد کشتار و عرضه گوشت قرمز مواجه ایم.
وی تصریح کرد: برای تامین ذخایر استراتژیک، اولویت با خرید گوشت تولید داخل است و در صورتی که از محل تولید داخل امکان تامین نباشد، شرکت پشتیبانی امور دام اقدام به واردات می‌کند.
زارع گفت: دولت ابزاری‌هایی برای کنترل قیمت کالا‌ها دارد و یکی از این ابزار‌ها عرضه به موقع محصول در بازار است. وزارت جهاد کشاورزی تلاش می‌کند از طریق همکاری و مذاکره با تشکل‌ها برای تنظیم بازار محصولات اساسی در ایام نوروز اقدام کند.
وی ادامه داد: وزارتخانه طی جلساتی به شرکت‌های قطعه بندی گوشت پیشنهاد داده قیمت هایشان را کاهش دهند.
زارع درباره برخی شایعات در مورد قیمت گوشت قرمز گفت: دلالان با شایعه پراکنی در فضای مجازی، ایجاد التهاب و تحریک خرید مردم و هجوم آنان به بازار به نوعی می‌خواهند قیمت سازی و درآمدزایی کنند و به اهداف خود برسند و این درحالی است که در کشور با کمبود گوشت قرمز مواجه نیستیم و قیمت‌ها مشخص هستند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی