تیتر امروز

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو
گفتگو با دکتر فریده شجاعی همسر زنده‌یاد منصور پورحیدری

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو

در روزهای پرماجرایی که وضعیت نیمکت استقلال روشن نبود و هر روز نام یک مربی را برای این تیم می‌آوردند به دیدار سرکار خانم فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری رفتیم. این مصاحبه جذاب تصویری را...
دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!
از سعد آباد تا توپکاپی (۵۶)

دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!

پس از قتل جمال خاشقجی در استانبول، روابط بین ترکیه و عربستان سعودی دچار تشنج شدیدی شد و برای مدتی در بالاترین سطح دیپلماتیک جدال لفظی و اتهام زدن به وجود آمد. با این حال به نظر می‌آید در سیاست...

صیادمنش پس از انتقال به هال‌سیتی: از کودکی لیگ انگلیس را دنبال می‌کردم

مهاجم ایرانی و جدید تیم هال‌سیتی گفت: من از کودکی لیگ‌های انگلیس را دنبال می‌کردم. بسیار هیجان‌زده‌ام که اینجا می‌توانم بازی کنم. می‌خواهم به هال‌سیتی کنم و در سه بازی اخیر پیروز شدیم.

کد خبر: ۱۲۰۵۵۵
۰۸:۳۸ - ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

هال سیتی

دیدارنیوز: اللهیار صیادمنش از حضور در تیم هال‌سیتی انگلیس ابراز خوشحالی کرد.

اللهیار صیادمنش پس از ۱.۵ سال بازی قرضی در زوریا لوهانسک اوکراین اکنون برای تیم انگلیسی هال‌سیتی با همین شرایط به میدان خواهد رفت. هال‌سیتی سومین تیمی است که مهاجم ایرانی فنرباغچه ترکیه در آن به صورت قرضی تا پایان فصل جاری بازی می‌کند.

صیادمنش به سایت رسمی هال‌سیتی انگلیس گفت: خوشحالم که در یک تیم بزرگ با هوادارانی شگفت‌انگیز هستم. تلاش می‌کنم تا همه توانم را برای کمک به تیمم به کار گیرم. این مهمترین موضوع است و من تا پایان برای تیمم مبارزه خواهم کرد.

مهاجم جدید هال‌سیتی افزود: من از کودکی لیگ‌های انگلیس را دنبال می‌کردم. بسیار هیجان‌زده‌ام که اینجا می‌توانم بازی کنم. می‌خواهم به هال‌سیتی کنم و در سه بازی اخیر پیروز شدیم. ما توانمندی خوب و تیم جوانی داریم. من در آخرین بازی هال‌سیتی در ورزشگاه بودم و اتسمفر عالی حاکم بود. بی‌صبرانه منتظر بازی در این ورزشگاه با حضور هواداران هستم و امیدوارم به زودی یکدیگر را ببینیم.

هال‌سیتی در چمپیونشیپ که سطح دوم فوتبال باشگاهی انگلیس پس از لیگ برتر محسوب می‌شود حضور دارد. این تیم با ۳۲ امتیاز در جدول رده‌بندی ۲۴ تیمی این رقابت‌ها نوزدهم است.

منبع: تسنیم
برچسب ها: صیادمنش
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی