تیتر امروز

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟
فرجام مذاکرات هسته‌ای در قطر:

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟

مذاکرات هسته‌ای ایران و طرف‌های برجام، این‌بار نه در وین که در قطر ادامه می‌یابد، مذاکراتی که اگر برای کشور‌های درگیر در آن چالش است، برای مردم ایران نان، مسکن و معیشت است.
منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!
گزارش دیدار از حال این روز‌های یوزپلنگ متولد شده

منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!

خوشحالی دوستداران محیط زیست از زنده ماندن یکی از توله‌های "فیروز" و "ایران" او را که قرار بود با نام "پیروز" بشناسیم بیش از پیش در کانون توجه همگان قرار دارد هر چند که هنوز انتخاب این نام مورد...

پیام رئیس‌جمهور به اعضای تیم‌ملی

رییس جمهور قصد حضور در کمپ تیم‌های ملی را داشت که پس از مشورت با تیم‌های پزشکی و رعایت ملاحظات کرونایی تیم ملی، حضور در جمع بازیکنان را به پس از مسابقه با عراق واگذار کرد.

کد خبر: ۱۲۰۱۳۶
۱۶:۰۲ - ۰۶ بهمن ۱۴۰۰

رئیس جمهور

دیدارنیوز: پیام آیت‌الله سید ابراهیم رییسی به اردوی تیم ملی فوتبال ایران ابلاغ شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پیام رییس جمهوری اسلامی ایران توسط نماینده ایشان به اعضای تیم ملی ابلاغ شد و نماینده ویژه رییس جمهور پیام خداقوت و آرزوی موفقیت را به بازیکنان تیم ملی فوتبال رساند و تصریح کرد رییس جمهور قصد حضور در کمپ تیم‌های ملی را داشت که پس از مشورت با تیم‌های پزشکی و رعایت ملاحظات کرونایی تیم ملی، حضور در جمع بازیکنان را به پس از مسابقه واگذار کرد.

تیم ملی فوتبال کشورمان فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف عراق می‌رود و می‌تواند با کسب پیروزی صعود خود را به جام جهانی قطر جشن بگیرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی