تیتر امروز

شعبده‌بازی کورتوا و کارلتو!
رئال برای چهاردهمین بار قهرمان اروپا شد

شعبده‌بازی کورتوا و کارلتو!

در شبی که به دلیل هجوم بی‌محابای شماری از هواداران لیورپول به ورزشگاه، دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا تا مرز تعطیلی رفت، رئال مادرید با یک گل قهرمان شد.
اعلام زمان و مکان برگزاری مراسم بزرگداشت جان‌باختگان حادثه ساختمان متروپل آبادان در اهواز
گزارش زنده خبرنگار دیدار از آبادان/ ۲۹ کشته و ۳۷ مصدوم تاکنون

اعلام زمان و مکان برگزاری مراسم بزرگداشت جان‌باختگان حادثه ساختمان متروپل آبادان در اهواز

ریزش ساختمان ۱۰ طبقه متروپل آبادان تا صبح شنبه ۲۸ کشته و ۳۷ مجروح در پی داشته است؛ آواربرداری همچنان ادامه دارد و ممکن است شمار فوتی‌ها بیشتر شود.
نیکبخت واحدی:

وزیر پرسپولیسی رفت، استقلال نیم‌فصل قهرمان شد!

بازیکن سابق سرخابی‌ها که با صحبت‌های جنجالی‌اش شناخته می‌شود، می‌گوید وزیر ورزش قبلی طرفدار پرسپولیس بوده و این موضوع در وضعیت باشگاه استقلال تاثیرگذار بوده است. نیکبخت درباره سجادی وزیر ورزش فعلی هم گفت: او در حال مدیریت کردن دو تیم است و هنوز اتفاقی رخ نداده بگوییم او استقلالی است یا پرسپولیسی.

کد خبر: ۱۱۹۹۰۶
۱۵:۴۷ - ۰۴ بهمن ۱۴۰۰

وزیر ورزش

دیدارنیوز: علیرضا نیکبخت واحدی در گفتگو با علیرضا حیدری، مجری شبکه تی وی پلاس درباره سلطانی فر، کنعانی زادگان، دربی و... حرف‌های جالبی زده است

علیرضا نیکبخت واحدی می‌گوید صد در صد مطمئن است مسعود سلطانی فر پرسپولیس است.

صحبت‌های علیرضا نیکبخت واحدی را می‌خوانید:

محروم شدن در زمان شما به خاطر پارتی جنجالی

همه هر سال آپدیت می‌شوند. فوتبال ما هم آپدیت شده است. پارتی که به این صورت نبود، ولی در آن دوره خیلی‌ها محروم شدند که اتفاق خیلی بدی بود و آن را تایید نمی‌کنم. ما نباید دنبال مقصر باشیم، باید دنبال علت آن بگردیم نه اینکه دنبال محروم کردن باشیم. چرا باید همچین اتفاقی رخ بدهد؟ چرا باید فیلمی منتشر شود که بازیکن محروم شود؟ کمی باید به حریم خصوصی احترام گذاشت.

اگر در اردو باشد چطور؟

بهتر است در این مورد حرف نزنم. کمیته اخلاق هست و خودشان تصمیم می‌گیرند و این مورد را هم من تایید نمی‌کنم، چون اتفاقات قشنگی نیست. ولی این اتفاقاتی است که باید یک جایی جلویش گرفته شود. اینکه به حریم خصوصی ورود می‌کنند، قشنگی نیست. بازیکنی که در جامعه الگو می‌شود باید از خیلی از علایق و کارهایش بگذرد. ولی زمان ما، چون معدود بازیکنانی چنین کاری انجام می‌دادند، رویشان زوم می‌کردند. الان ماشاالله خیلی باز و باب شده است و واسه همه این اتفاق رخ می‌دهد.

هواداران استقلال اعتقاد داشتند وزیر قبلی پرسپولیس بوده است

وزیر عوض شد، استقلال نیم فصل قهرمان شد. نمی‌خواهم خیلی در حاشیه قرار بگیرم، ولی دیدیم چقدر لطفی که به آن‌ور شد، به استقلال کمتر شد. مثلا پول‌هایی که گرفته و تزریق می‌شد، چون مشکلات که برای تیم به وجود می‌آید، مشکلات مالی است. تیم نمی‌تواند بازیکنی جذب کند، مثلا جذب بازیکنان خارجی‌ها و محرومیت ها. به طور مثال ما پول استراماچونی را نداشتیم بدهیم، ولی خیلی راحت پول مربی خارجی آن‌ها را دادند و پنجره پرسپولیس باز شد.

به نظرتان چقدر چنین موضوعاتی در روند نتیجه گیری تاثیر گذاری است؟ تاثیر فنی چقدر است؟

نمی‌دانم چگونه جوابتان را بدهم، ولی وقتی خیلی راحت می‌توانی بازیکن جذب کنی و تیم رقیب مربی به آن خوبی و آن بازیکنان را از دست می‌دهد، به طور مثال ما چگونه خیلی راحت صیادمنش را از دست دادیم و پولش برای مربی حریف رفت؟ این تبدیل به چالش برای باشگاه می‌شود. فکر می‌کنم باید این مشکلات حل شود. باید کسی را وزیر بگذاریم که بدون رنگ باشد و به هر دو تیم عادلانه نگاه کند.

محرومیت سرخابی‌ها از آسیا

این موضوع به نفع دو تیم است، ولی دودش به چشم هواداران می‌رود. بروند زیرساخت‌ها را درست کنند، باید تیم‌های پایه و زمین تمرین درست شود. باید تمام امکانات درست شود که اسم حرفه‌ای بودن را روی خودمان بگذاریم. فقط اسم مان حرفه‌ای است. این همه به بازیکنان در فیفا بدهکار هستیم. زمین تمرین نداریم. مگر می‌شود تیم بزرگی مثل استقلال هر روز خانه به دوش باشد؟ امروز اینجا تمرین کند، فردا یک جای دیگر. اسم این موضوع حرفه‌ای بودن نیست. بزرگترین تیم‌هایی که از نظر ما ایرانی‌ها شاید حرفه‌ای باشند، مثلا تیم‌های عربستانی هیچکس نمی‌تواند بگوید آن‌ها را محروم کنند و اسمش را غیرحرفه‌ای بگذاریم، ولی می‌بینیم که به راحتی محروم می‌شوند و به جام باشگاه‌ها راه پیدا نمی‌کنند.

هواداران رقیب چیز‌هایی در مورد کرونایی‌های استقلال می‌گویند

مگر مریض هستند خودشان را به کرونا بزنند؟ خداروشکر استقلال در حال نتیجه گرفتن است و کسی نمی‌تواند این موضوع را به نتیجه ربط بدهد. یک سوال دارم. شما دارید ایفمارک را زیر سوال می‌برید؟ چون این مجموعه با کسی شوخی ندارد. هیچکس در ایفمارک جای دیگری را قبول ندارد. یعنی شما از بیرون تست ببری، قبول نمی‌کنند تا خودشان تست بگیرند. ما خانم هراتیان را دیدیم و ماجرا‌هایی که با استقلالی‌ها به وجود آمد.

وزیر فعلی ورزش

حمید سجادی در حال مدیریت کردن دو تیم است و هنوز اتفاقی رخ نداده بگوییم او استقلالی است یا پرسپولیسی. مطمئن هستم سلطانی فر و پسر گلش پرسپولیس بودند! صد در صد مطمئن هستم.

در دربی تاحالا گریه کردید؟

در دربی که هاشمی نسب گل زد و آن اتفاقات رخ داد، گریه کردم. مردم به زمین ریختند و ترسناک بود. گریه ام از ترس بود. فکر می‌کنم اگر مردم کمی خودشان را کنترل نمی‌کردند، اتفاقات بدی رخ می‌داد.

منبع: طرفداری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی