تیتر امروز

شعبده‌بازی کورتوا و کارلتو!
رئال برای چهاردهمین بار قهرمان اروپا شد

شعبده‌بازی کورتوا و کارلتو!

در شبی که به دلیل هجوم بی‌محابای شماری از هواداران لیورپول به ورزشگاه، دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا تا مرز تعطیلی رفت، رئال مادرید با یک گل قهرمان شد.
اعلام زمان و مکان برگزاری مراسم بزرگداشت جان‌باختگان حادثه ساختمان متروپل آبادان در اهواز
گزارش زنده خبرنگار دیدار از آبادان/ ۲۹ کشته و ۳۷ مصدوم تاکنون

اعلام زمان و مکان برگزاری مراسم بزرگداشت جان‌باختگان حادثه ساختمان متروپل آبادان در اهواز

ریزش ساختمان ۱۰ طبقه متروپل آبادان تا صبح شنبه ۲۸ کشته و ۳۷ مجروح در پی داشته است؛ آواربرداری همچنان ادامه دارد و ممکن است شمار فوتی‌ها بیشتر شود.

بی‌توجهی ایرلاین‌ها به بخشنامه لغو کف قیمت بلیت هواپیما

در حالی که ۵ روز از بخشنامه سازمان هواپیمایی کشوری به شرکت‌های هواپیمایی مبنی بر لغو مصوبه کف قیمت پرواز می‌گذرد، همچنان هیچ ایرلاینی اقدام به فروش بلیت زیر ۶۰۰ هزار تومان نمی‌کند.

کد خبر: ۱۱۹۷۷۶
۱۵:۵۱ - ۰۳ بهمن ۱۴۰۰

بی‌توجهی ایرلاین‌ها به بخشنامه لغو کف قیمت بلیت هواپیما

دیدارنیوز ـ کاپیتان محمد محمدی بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ۱۹ دی ماه ضمن حمایت تلویحی از مصوبه انجمن شرکت‌های هواپیمایی مبنی بر تعیین کف قیمت بلیت پرواز‌های داخلی، به ایرلاین‌هایی که این مصوبه را رعایت نکنند، هشدار «برخورد» داد.

رئیس سازمان هواپیمایی گفته بود فروش بلیت هواپیما در نرخ‌های پایین ممنوع است.

با این حال پس از انتقاداتی که رسانه‌ها مطرح کردند، میر اکبر رضوی سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری ۲۸ دی ماه از ملغی شدن مصوبه انجمن شرکت‌های هواپیمایی در خصوص تعیین کف نرخی بلیت هواپیما خبر داد.

رضوی افزود: در روز‌های اخیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با ابلاغ صورتجلسه‌ای به شرکت‌های هواپیمایی با تعیین کف نرخی، حداقل قیمت فروش بلیت در پرواز‌های داخلی را ۶۰۰ هزار تومان اعلام کرده بود. با توجه به مغایرت صورتجلسه فوق با آخرین مصوبه شورای عالی هواپیمایی کشوری مبنی بر حذف کف نرخی از قیمت بلیت هواپیما، سازمان هواپیمایی کشوری موضوع فوق را پیگیری و بر این اساس، انجمن شرکت‌های هواپیمایی با ارسال نامه خطاب به مدیران عامل شرکت‌های هواپیمایی مصوبه فوق را ملغی کرد.

اگرچه ۵ روز از اعلام سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر ابلاغ لغو صورتجلسه انجمن شرکت‌های هواپیمایی در خصوص تعیین کف قیمت بلیت پرواز‌های داخلی می‌گذرد، اما همچنان خبری از اجرای دستورالعمل سازمان هواپیمایی کشوری نیست و تقریباً بلیت پرواز‌های داخلی زیر ۶۰۰ هزار تومان نایاب است.

منبع: مهر
برچسب ها: بلیط هواپیما
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی