تیتر امروز

مذاکره پرسپولیسی‌ها با لژیونر مطرح گلزن در تهران

شهاب زاهدی مهاجم گلزن تیم زوریا اوکراین موردتوجه باشگاه سابقش «پرسپولیس» قرار گرفته و گفته می‌شود سرخ‌ها برای حضور دوباره او در تهران برنامه ریزی کرده‌اند.

کد خبر: ۱۱۹۶۸۴
۰۹:۴۱ - ۰۳ بهمن ۱۴۰۰

پرسپولیس

دیدارنیوز: شنیده‌ها حکایت از برنامه ریزی پرسپولیسی‌ها برای مذاکره با شهاب زاهدی در تهران دارد!

مهاجم گلزن و ایرانی تیم زوریا اوکراین در لیگ این کشور درخشش خیره کننده‌ای داشته و به واسطه همین درخشش برای بازی ایران و عراق به تیم ملی کشورمان دعوت شده است؛ بنابراین شهاب زاهدی باید به کشورمان سفر کند تا به اردوی تیم ملی ملحق شود و شاید از نظر پرسپولیسی‌ها این بهترین فرصت برای مذاکره جدی و حضوری با این مهاجم قد بلند و سرزن باشد.

خرید‌های تابستانی یحیی گل‌محمدی آنچنان که تصور می‌شد چندان به کمک قرمز‌ها نیامد و در آخرین بازی این تیم در لیگ، خبری از حضور هیچکدام از این خرید‌های ابتدای فصل در ترکیب پرسپولیس نبود. از بین بازیکنانی که یحیی گل‌محمدی در ابتدای فصل جذب کرد تنها علی نعمتی در مقطعی از فصل توانست حضوری مداوم در ترکیب اصلی داشته باشد و رضا اسدی به عنوان نامدارترین بازیکن جذب شده نیز به تدریج از ترکیب اصلی خارج شد.

شکست نقل و انتقالاتی پرسپولیس در ابتدای فصل در حالی عیان‌تر می‌شود که رقیب این تیم یعنی استقلال با حضور ثابت بازیکنانی همچون جعفر سلمانی، زبیر نیک‌نفس، یامگا، ژستد و حسین‌زاده در ترکیب اصلی، با تغییری تقریبا پنجاه درصدی در ترکیب خود نسبت به فصل قبل مواجه بوده و ثمره خرید‌های موفقش را نیز گرفته است؛ بنابراین طبیعی است که پرسپولیس برای جبران خرید‌های ناموفق ابتدای فصل و بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی خود برای مدت زمان تقریبا زیادی، نیم‌فصل را برای تقویت تیم خود مغتنم بشمارد. روند نوسانی در عملکرد برخی از بازیکنان مهم و تاثیرگذار پرسپولیس باعث شده تا مربیان پرسپولیس حتی در برخی از پست‌هایی که فصل قبل نیازی به جذب بازیکن دیده نمی‌دیدند، به صرافت جذب بازیکن جانشین بیفتند.

یکی از این بازیکنان مدنظر شهاب زاهدی است. یحیی گل محمدی به واسطه تجربه شیرین فصل گذشته و خرید موفق زمستانی شهریار مغانلو می‌خواهد یک فوروارد قد بلند و سرزن به تیمش اضافه کند. سرمربی پرسپولیس فیلم بازی‌های شهاب زاهدی در اوکراین را با وسواس خاصی به تماشا نشسته و دست روی این مهاجم تازه ملی پوش شده گذاشته است.

این درحالیست که باشگاه پرسپولیس از بی پولی رنج می‌برد و خود شهاب زاهدی هم یک بار درمصاحبه اش گفته بود به رغم علاقه‌ای که به تیم قرمزپوش پایتخت دارد، اما این تیم پول خریدش را ندارد!

برچسب ها: شهاب زاهدی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۳
0
0
6سال از این تیم حمایت کردید کل بچه هایی که تو این شش سال فوتبال رو فهمیدن همه پرسپولیسی شدن دیگه واقعا این فوتبال رو ازبین بردین
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی