تیتر امروز

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟
فرجام مذاکرات هسته‌ای در قطر:

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟

مذاکرات هسته‌ای ایران و طرف‌های برجام، این‌بار نه در وین که در قطر ادامه می‌یابد، مذاکراتی که اگر برای کشور‌های درگیر در آن چالش است، برای مردم ایران نان، مسکن و معیشت است.
منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!
گزارش دیدار از حال این روز‌های یوزپلنگ متولد شده

منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!

خوشحالی دوستداران محیط زیست از زنده ماندن یکی از توله‌های "فیروز" و "ایران" او را که قرار بود با نام "پیروز" بشناسیم بیش از پیش در کانون توجه همگان قرار دارد هر چند که هنوز انتخاب این نام مورد...
گل‌های تاریخی از آرش برهانی تا رضا قوچان نژاد؛

ایران از دقیقه ۲ تا ۱۱۹ به عراق گل زده است

در آستانه دیدار حساس ایران و عراق در مسیر صعود به جام جهانی قطر، نگاهی به گل‌های زده شده دو تیم در دقایق ابتدایی و پایانی بازی‌های تاریخی آنها می‌تواند جالب توجه باشد.

کد خبر: ۱۱۹۶۷۴
۰۸:۵۴ - ۰۳ بهمن ۱۴۰۰

ایران

دیدارنیوز: تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق در حالی به مصاف هم رفته اند که ایران سریع‌ترین و دیرترین گل‌های این بازی خاص را به نام خود زده است.

در روز ۳ تیر ماه ۱۳۸۳ و در جریان دیداری که با برد ۲-۱ ایران در جام ملت‌های غرب آسیا توام شد، آرش برهانی در دقیقه ۲ دروازه تیم ملی فوتبال عراق را گشود ضمن این که در بازی روز ۳ بهمن سال ۹۳ هم تیم ملی فوتبال کشورمان در دیدار منجر به تساوی ۳-۳ برابر عراق، در دقیقه ۱۱۹ و در وقت اضافه توسط رضا قوچان نژاد گل سوم خود را زد.

اما عراقی‌ها در اوقات ۹۰ دقیقه‌ای در بازی رفت دور اول مقدماتی جام جهانی اخیر توسط علا عباس در دقیقه ۲+۹۰ گل زده و دیرترین گل بازی را در زمان‌های ۹۰ دقیقه‌ای زده اند در حالی که یک بار هم در سال ۱۳۴۱ پرویز کوزه کنانی برای ایران در دقیقه ۹۰ گل زده است.

ایران ۲ بار هم در دقایق سوم بازی برابر تیم ملی فوتبال عراق گل زده است که یک بارش در سال ۴۲ توسط حمید شیرزادگان و یک بار در بازی قبل توسط علیرضا جهانبخش وارد دروازه تیم ملی فوتبال کشور عراق شده است.

ایران بر این اساس از دقیقه ۲ تا ۱۱۹ به تیم ملی فوتبال عراق گل زده است.

منبع: طرفداری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی