تیتر امروز

روحیه جهادی و یک سال سابقه کار، شروط انتصاب مدیران ارشد دولتی+دو جدول
به بهانه تصویب شرایط عمومی جدید انتصاب مدیران توسط رییس جمهور

روحیه جهادی و یک سال سابقه کار، شروط انتصاب مدیران ارشد دولتی+دو جدول

دولت سیزدهم برای انتصاب مدیران سطح ۱ تا چهار دولتی، فاکتور‌ها و ویژگی‌های قبلی مندرج در جدول شماره ۱ شرایط انتصاب مدیران را چند درجه سهل‌تر کرده، به طوری که یک مدیر عملیاتی یا پایه، با یک یا...
شعبده‌بازی کورتوا و کارلتو!
رئال برای چهاردهمین بار قهرمان اروپا شد

شعبده‌بازی کورتوا و کارلتو!

در شبی که به دلیل هجوم بی‌محابای شماری از هواداران لیورپول به ورزشگاه، دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا تا مرز تعطیلی رفت، رئال مادرید با یک گل قهرمان شد.
گزارش تصویری دیدار

تیم ملی فوتبال زنان ایران؛ بلندپروازی یک امتیازی در برابر چین

گزارش تصویری دیدار مروری است بر بازی نخست دختران سفیدپوش ایران در آسیا و نگاهی دارد به بازی بسیار سخت امروز آن‌ها در برابر چین. مانع بلندی که می‌تواند سکوی بلندپروازی فوتبال زنان ایران باشد.

کد خبر: ۱۱۹۶۶۷
۰۷:۳۰ - ۰۳ بهمن ۱۴۰۰

تیم ملی فوتبال زنان ایران

دیدارنیوز: تیم ملی فوتبال زنان ایران از نخستین بازی خود در برابر هندوستان یک امتیاز بسیار ارزشمند به دست آورد. درخشش شاگردان مریم ایران دوست با سیو تاریخی زهره کودایی همراه شد تا اولین گام فوتبال زنان ایران در جام ملت‌های آسیا با قدرت برداشته شود.

دختران سفیدپوش ایران اما در دیدار دوم کار بسیار سختی در مقابل تیم ملی چین دارند. یکی از تیم‌های پرافتخار و مدعی آسیا. کسب یک امتیاز از این دیدار می‌تواند کلید صعود ایران به مرحله بعد و یک بلندپروازی رویایی برای فوتبال زنان ایران باشد. کاری که به نظر بسیار دشوار است اما سخت‌تر از موانعی نیست که دختران فوتبالیست ایران تا به حال از پیش رو برداشته‌اند تا حضور خود را در سطح آسیا به رخ همگان بکشند. 

کار یوزهای ایرانی امروز بسیار دشوار است و البته که آن‌ها با هر نتیجه‌ای مایه افتخارند!

گزارش تصویری دیدار از کار سخت دختران ایران را در ادامه بببینید. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی