تیتر امروز

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟
فرجام مذاکرات هسته‌ای در قطر:

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟

مذاکرات هسته‌ای ایران و طرف‌های برجام، این‌بار نه در وین که در قطر ادامه می‌یابد، مذاکراتی که اگر برای کشور‌های درگیر در آن چالش است، برای مردم ایران نان، مسکن و معیشت است.
منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!
گزارش دیدار از حال این روز‌های یوزپلنگ متولد شده

منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!

خوشحالی دوستداران محیط زیست از زنده ماندن یکی از توله‌های "فیروز" و "ایران" او را که قرار بود با نام "پیروز" بشناسیم بیش از پیش در کانون توجه همگان قرار دارد هر چند که هنوز انتخاب این نام مورد...

سریع‌ترین گل لیگ به نام مهاجم جنجالی!

شهریار مغانلو که ابتدای فصل خروجش از پرسپولیس و پیوستن به سپاهان جنجالی‌هایی در پی داشت، در همان ثانیه‌های ابتدایی دیدار امروز با مس رفسنجان موفق به گلزنی شد تا نامش در میان رکورد‌های این فصل برجا بماند.

کد خبر: ۱۱۹۶۵۴
۱۵:۳۵ - ۰۲ بهمن ۱۴۰۰

سپاهان

دیدارنیوز: بازیکن سپاهان توانست در ثانیه ۱۴ دروازه مس رفسنجان را باز کند تا عنوان سریع‌ترین گل لیگ بیست و یکم را به نام خودش بزند.

در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۵، سپاهان در سرچشمه به مصاف مس رفت و توانست در ثانیه ۱۴ با اشتباه مدافع حریف دروازه مس را باز کند.

مغانلو با گلزنی در ثانیه ۱۴ توانست عنوان سریع‌ترین گل لیگ بیست و یکم را به ثبت رساند. همچنین پس از گلزنی منشا برای مسی‌ها، این دیدار در نیمه اول با تساوی یک بر یک در جریان است.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی