تیتر امروز

لحظه به لحظه سقوط ساختمان متروپل آبادان/۱۵ کشته و ۳۵ زخمی/شناسایی جسد عبدالباقی
عزای عمومی در آبادان و خرمشهر

لحظه به لحظه سقوط ساختمان متروپل آبادان/۱۵ کشته و ۳۵ زخمی/شناسایی جسد عبدالباقی

ریزش ساختمان ۱۰ طبقه در آبادان تا شب سه‌شنبه ۱۵ کشته و ۳۵ مجروح در پی داشته است. با اینکه اخبار متناقضی از مرگ حسین عبدالباقی سازنده ابن برج منتشر شده، اما خانواده او جسدش را شناسایی کرده‌اند.

لویی اندرسون، مجری و کمدین سرشناس آمریکایی درگذشت

لویی اندرسون ـ مجری و کمدین آمریکایی برنده جایزه «امی» ـ روز جمعه پس از مدت‌ها مبارزه با بیماری، در سن ۶۸ سالگی درگذشت.

کد خبر: ۱۱۹۵۹۸
۱۲:۱۴ - ۰۲ بهمن ۱۴۰۰

لویی اندرسون درگذشت

لویی اندرسون درگذشت

دیدارنیوز ـ لویی اندرسون کمدین و مجری برنده سه جایزه «امی»، روز جمعه پس از مدت‌ها مبارزه با بیماری، در سن ۶۸ سالگی درگذشت.

او که ستاره مجموعه‌های کمدی همچون «بسکتس» بود، در لاس وگاس درگذشت. او هفته گذشته برای انجام مراحل درمانی در بیمارستانی واقع در همین شهر بستری شده بود.

«اندرسون» در شاخه بهترین بازیگر مرد مجموعه‌های کمدی در جوایز «امی» ساعات پربیننده به عنوان نامزد معرفی شد و در سال ۲۰۱۶ برای ایفای نقش «کریستن بسکتس» این جایزه را به خود اختصاص داد.

این کمدین همچنین دو جایزه «امی» ساعات پربیننده روز را برای حضور در مجموعه «زندگی با لویی»، برنامه‌ای که از سال ۱۹۹۷ تا ۱۹۹۸ از شبکه «فاکس» پخش می‌شد، دریافت کرد.

«اندرسون» پیش از ورود به کمدی، به عنوان مشاور کودکان مشغول فعالیت بود. او فعالیت در عرصه کمدی را با کسب مقام نخست رقابت «میدوست کمدی» در سال ۱۹۸۱ آغاز کرد.

«اندرسون» همچنین در فیلم «سفر به آمریکا» سال ۱۹۸۸ حضور داشت. او همچنین در بسیاری از برنامه‌های کمدی دو دهه اخیر حضور پیدا کرد.

او همچنین کتاب «خدانگهدار جامبو... سلام دنیای بی‌رحم» که یک کتاب برای کمک به مشکلات مرتبط با عزت نفس است را به نگارش درآورد.

برچسب ها: سینمای جهان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی