تیتر امروز

لحظه به لحظه سقوط ساختمان متروپل آبادان/۱۵ کشته و ۳۵ زخمی/شناسایی جسد عبدالباقی
عزای عمومی در آبادان و خرمشهر

لحظه به لحظه سقوط ساختمان متروپل آبادان/۱۵ کشته و ۳۵ زخمی/شناسایی جسد عبدالباقی

ریزش ساختمان ۱۰ طبقه در آبادان تا شب سه‌شنبه ۱۵ کشته و ۳۵ مجروح در پی داشته است. با اینکه اخبار متناقضی از مرگ حسین عبدالباقی سازنده ابن برج منتشر شده، اما خانواده او جسدش را شناسایی کرده‌اند.

شروع محکم دختران ایران، میزبان متوقف شد!

در نخستین بازی تیم ملی فوتبال دختران ایران در جام ملت‌های آسیا، شاگردان مریم ایراندوست موفق به کسب یک امتیاز از تیم میزبان شدند.

کد خبر: ۱۱۹۵۳۶
۲۱:۵۱ - ۳۰ دی ۱۴۰۰

شروع محکم دختران ایران، میزبان متوقف شد!

دیدارنیوز ـ سرویس ورزشی: در نخستین بازی گروه A در مسابقات جام ملت‌های آسیاف تیم ملی دختران ایران مقابل هندوستان صف‌آرایی کرد و در پاتیل استادیوم بمبئی موفق به کسب یک امتیاز شد.

تیم ملی دختران ایران که بدون بازی تدارکاتی راهی هندوستان شده اولین تجربه خود را در این مسابقات پشت سر می‌گذارد و به همین دلیل می‌توان کسب امتیاز مقابل میزبان را دستاورد بزرگی تلقی کرد. مریم ایراندوست این بازیکنان را برای بازی نخست به میدان فرستاد:

زهره کودایی، غزاله بنی طالبی، فاطمه عادلی، ملیکا متولی، بهناز طاهرخانی، ملیکا محمدی، ثنا صادقی (از دقیقه ۷۰: یاسمن فرمانی)، زهرا سربالی (از دقیقه ۵۹: مرضیه نیکخواه)، سمانه چهکندی (از دقیقه ۵۹: زهرا معصومی)، هاجر دباغی (از دقیقه ۷۰: سارا ظهرابی‌نیا) و نگین زندی (از دقیقه ۸۷: افسانه چترنور)

بازی در حالی آغاز شد که هندوستان در رنکینگ فیفا ۱۵ پله بالاتر از ایران بوده و دختران هندوستان تجربه بسیار بیشتری نسبت به ایرانی‌ها داشته‍‌اند، اما در بازی این برتری با عملکرد دختران ایران خنثی شد.

بازی از سوی شاگردان مریم ایراندوست تهاجمی‌تر آغاز شد و حتی تیرک دروازه هند هم توسط نگین زندی به لرزه در آمد، اما در ادامه مالکیت توپ و میدان در اختیار هندی‌ها قرار گرفت و آن‌ها حملات پی در پی روی دروازه ایران داشتند که به خوبی خط دفاعی ایران توانست بازی را مدیریت کند.

در نیمه دوم هندی‌ها برای رسیدن به گل برتری یکپارچه حمله شده بودند که درخشش زهره کودایی مانع از فروپاشی دروازه ایران شد و سنگربان ایران با ارائه نمایشی استثنایی از خود اجازه نداد هندی‌ها بتوانند دروازه ایران را باز کنند تا در نهایت بازی با تساوی بدون گل مساوی و با تقسیم امتیازات به پایان برسد.

شروع محکم دختران ایران، میزبان متوقف شد!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی