تیتر امروز

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!
چند نکته از بازی ایران و سنگال

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!

در روزی که مهدی طارمی به سردار آزمون ترجیح داده شد، سردار به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و گل تساوی تیم ملی برابر سنگال را به ثمر رساند.
وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!
گزارش دیدار از نگاه ضرغامی به صنعت گردشگری در روز جهانی آن

وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!

دیروز روز جهانی گردشگری بود و تنها جمله مهم عزت الله ضرغامی در این روز این بود که در بازی "مار و پله" همیشه بازنده است، بازی‌ای که "ایران هراسی" نقش ثابت روی تاس او است.
پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...

سازمان جهانی بهداشت: کرونا در هیچ کجا به پایان نرسیده است

سازمان جهانی بهداشت با توجه به آن که فرانسه، آلمان و برزیل رکورد‌های جدیدی از مبتلایان را در ۲۴ ساعت گذشته ثبت کردند، هشدار داد که همه‌گیری کرونا هنوز به پایان نرسیده است.

کد خبر: ۱۱۹۴۹۱
۰۹:۴۳ - ۳۰ دی ۱۴۰۰

کرونا در هیچ کجا به پایان نرسیده است

دیدارنیوز ـ به گزارش خبرگزاری فرانسه، تدروس آدهانوم رییس سازمان جهانی بهداشت در مقر این سازمان در ژنو به خبرنگاران گفت: این همه‌گیری به پایان نزدیک نشده است و سویه اومیکرون ممکن است به طور متوسط شدت کمتری داشته باشد، اما روایت رایج که این یک بیماری خفیف بوده، گمراه کننده است.

رئیس بهداشت سازمان ملل متحد همچنین نسبت به نادیده گرفتن اومیکرون به عنوان بیماری خفیف هشدار داد، زیرا سویه غالب کووید همچنان به شیوع‌های جدید از آمریکای لاتین تا شرق آسیا پس از اولین بار شناسایی در جنوب آفریقا در ماه نوامبر ادامه می‌دهد.

شیوع گسترده سویه اومیکرون در سراسر جهان برخی از دولت‌ها را وادار کرده تا اقدامات جدیدی را اعمال کنند و در عین حال سرعت انتشار واکسن‌های تقویت کننده واکسن را افزایش دهند.

اروپا در کانون شیوع‌های جدید هشدار دهنده قرار دارد، به طوری که تعداد موارد ابتلا در آلمان به بیش از یکصد هزار نفر افزایش یافته است و فرانسه نیز نزدیک به نیم میلیون مورد مبتلا را در روز سه شنبه گزارش کرده است.

هفته گذشته پنج میلیون مورد ابتلا در اروپا گزارش شد و سازمان جهانی بهداشت پیش‌بینی کرده است که اومیکرون می‌تواند نیمی از اروپایی‌ها را تا ماه مارس (فروردین) مبتلا و بیمارستان‌های سراسر قاره اروپا را پر کند.

به گفته مقامات آلمان روز سه شنبه ۱۱۲ هزار و ۳۲۳ مورد ابتلا به ویروس کرونا و ۲۳۹ مورد مرگ و میر ثبت شده است که اومیکرون در بیش از ۷۰ درصد موارد مبتلایان دیده شده است.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی