تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

درخواست هزاران نفر از کارکنان وزارت میراث فرهنگی برای اصلاح حقوق

جمعی از کارکنان وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با راه‌اندازی کارزاری خواستار اصلاح حقوق و مزایای کارکنان این وزارتخانه شدند.

کد خبر: ۱۱۹۴۷۳
۱۶:۴۰ - ۲۹ دی ۱۴۰۰

 

درخواست هزاران نفر از کارکنان وزارت میراث فرهنگی برای اصلاح حقوق

 

دیدارنیوز:  جمعی از کارکنان وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با راه‌اندازی کارزاری خواستار اصلاح حقوق و مزایای کارکنان این وزارتخانه شدند.

در متن این کارزار که خطاب به وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نوشته شده و بیش از ۵ هزار نفر آن را امضا کرده‌اند، آمده است:

«همان گونه که استحضار دارید اشل حقوقی وزارت فعلی (سازمان قبلی) در تمامی سه حوزه در مقایسه با سایر وزارتخانه‌های مستقر در دولت محترم بسیار پایین بوده و در شرایط سخت تورمی حال حاضر که گرانی و هزینه‌های جانبی تأمین معاش و اداره زندگی امان کارکنان سایر دستگاه‌های دولتی را بریده، تیر خلاصی بر پیشانی خادمان بی‌ادعای میراث فرهنگی نشانده؛ چراکه تأمین زندگی یک خانواده ۴ یا ۶ نفره با حقوقی معادل متوسط ۵میلیون تومان، آن هم بدون هیچ‌گونه مزایا و بهره‌مندی مانند اضافه‌کاری، رفاهیات، حق مأموریت، سختی کار و... که می‌توانست حقوق ناچیزمان را اندکی ترمیم نموده و التیامی بر زخم نداریمان باشد؛ لذا از آن مقام عالی عاجزانه استدعا داریم در راستای تقویت انگیزه کارکنان در انجام امور محوله اداری همچون همیشه و کمک به تأمین هزینه‌های سرسام‌آور زندگی امروزی و حفظ بنیان خانواده و ترغیب و تشویق کارکنان به انجام وظایف محوله در سایه تکریم اربابان رجوع و تقویت سلامت اداری ایشان، دستورات لازم جهت پیگیری موضوع یکسان‌سازی قراردادها، افزایش و همسان‌سازی حقوق و پرداخت مزایای کارکنان وزارتخانه تحت امرتان را مبذول فرمایید.

اینجانبان امضاکنندگان ذیل، کارکنان وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قبلاً از حسن نظر و عنایت ویژه حضرت‌عالی به خدمت‌گذاران دغدغه‌مند وزارت تحت امرتان کمال سپاس و قدردانی را دارد.»

این کارزار تا تاریخ ۲۴ بهمن در آدرس اینترنتی (https://www.karzar.net/۲۲۷۸۹) در حال جمع‌آوری امضاست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی